Home Newsy Witryna Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania
Witryna Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania
0

Witryna Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania

0

Usługa Apple TV+ jest dostępna za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej na urządzeniach Apple, wielu telewizorach smart, PlayStation, Xbox, Amazon Fire TV, Roku i innych platformach. Usługa oferuje również podstawowe możliwości korzystania z Internetu, aby uzyskać dostęp do oryginalnych programów telewizyjnych i filmów Apple za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dostępnej pod adresem tv.apple.com. Rozwój na stronie był potwornie powolny. Na przykład lista obserwowanych Up Next pojawiła się w aplikacji internetowej dopiero kilka miesięcy temu. Dziś zyskuje kolejną podstawową funkcję, której ludzie naturalnie oczekują od aplikacji do przesyłania strumieniowego: możliwość wyszukiwania programów według nazwy.

Do dziś na tv.apple.com nie było funkcji wyszukiwania. Jedynym sposobem na znalezienie konkretnego programu (którego nie było na liście Następnego) było przewinięcie karuzeli na stronie głównej, często trzeba było zgadnąć, w której kategorii Apple umieścił program, a następnie wybrać tytuł.

Wielu klientów, którzy próbują regularnie korzystać z aplikacji internetowej, ucieka się do korzystania z Google, aby znaleźć to, co chcą obejrzeć, wyszukując coś takiego jak „ted lasso Apple TV”, aby znaleźć adres URL strony programu.

Na szczęście ta głupota może się teraz skończyć. Pasek wyszukiwania jest teraz dostępny w prawym górnym rogu witryny. Nic dziwnego, że wpisujesz słowa kluczowe, a urządzenie wraca z wynikami z katalogu TV+, które pasują do twojego zapytania.

Korzystanie z witryny jest ważne, ponieważ jest to obecnie jedyny sposób, w jaki abonenci TV+ z telefonami i tabletami z Androidem oraz komputerami z systemem Windows mogą cieszyć się treściami Apple na swoich urządzeniach. Do tej pory Apple nie ogłosił planów wypuszczania natywnych aplikacji na te platformy.

źródło: 9to5mac.com

Witryna Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.