Home Newsy iTV oczami wyobraźni Martina Hajka
iTV oczami wyobraźni Martina Hajka
0

iTV oczami wyobraźni Martina Hajka

0

Apple w doskonały sposób wykorzystało niegdyś stagnację na rynku muzyki cyfrowej i przyczyniło się do spopularyzowania niniejszej dziedziny wśród artystów oraz konsumentów. Otwarcie się na nowe możliwości było wówczas przysłowiowym krokiem milowym, a takie produkty jak iPod, czy iTunes w rezultacie wybawiły firmę z poważnych opresji finansowych.

Od jakiegoś czasu głośno mówi się o zrewolucjonizowaniu przez giganta z Cupertino kolejnego segmentu rynku.
Według nieoficjalnych doniesień Apple ma bowiem pracować nad produktem umożliwiającym inny niż dotychczas sposób konsumpcji telewizji, a zapewnić ma to innowacyjny odbiornik TV.

Zakrzywiony ekran?

Tajemnicze urządzenie niejednokrotnie bywało przedmiotem internetowych spekulacji i pojawiało się przy okazji wypowiedzi wielu osobistości znanych w świecie technologicznym.

Wciąż jednak temat owiany jest nutą mistycyzmu, który stara się przełamać Martin Hajek publikując na swojej stronie tym razem wizualizacje jabłkowego telewizora.

Z ręki projektanta i grafika zarazem wyszły aż dwa koncepty modeli tego urządzenia.

Pierwsze cechuje poniekąd tradycyjne podejście do zagadnienia, zaś naszym zdaniem na uwagę zasługuje wariacja dotycząca odbiornika z zakrzywionym ekranem.

Warto przyjrzeć się całej galerii.

Źródło: Martin Hajek

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.