Home Newsy Czwarty sezon „For All Mankind” już niedługo na Apple TV+
Czwarty sezon „For All Mankind” już niedługo na Apple TV+
0

Czwarty sezon „For All Mankind” już niedługo na Apple TV+

0

Firma Apple ogłosiła dzisiaj , że odnowiła popularny serial kosmiczny Apple TV+ „For All Mankind” na czwarty sezon. Wprowadzony po premierze Apple TV+ w listopadzie 2019 roku, „For All Mankind” jest jednym z najdłużej emitowanych programów Apple TV+.

„For All Mankind” wyobraża sobie, jak mógłby wyglądać świat, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył, a program kosmiczny pozostałby priorytetem w Stanach Zjednoczonych. W pierwszym sezonie rosyjski kosmonauta jako pierwszy dotarł na Księżyc, niszcząc morale w NASA i zmuszając USA do nadrobienia zaległości.

Drugi sezon skoczył do przodu o dekadę, rozpoczynając się w 1983 roku, w szczytowym momencie zimnej wojny ze Stanami Zjednoczonymi i ZSRR walczącymi o zasoby dostępne na Księżycu.

Trzeci sezon wprowadził kolejny skok w czasie, przechodząc do wczesnych lat 90., kiedy USA i Związek Radziecki ścigały się, aby dostać się na Marsa. Nie ma jeszcze słowa o tym, co wydarzy się w czwartym sezonie, ale zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu.

źródło: macrumors.com

Czwarty sezon „For All Mankind” już niedługo na Apple TV+

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.