Wacom Bamboo Stylus duo dla iPada
0

Wacom Bamboo Stylus duo dla iPada

0

Wacom Bamboo Stylus duoFirma Wacom zaprezentowała kolejny ciekawy gadżet dla posiadaczy tabletów iPad. Tym razem jest to dwu funkcyjny rysik Wacom Bamboo Stylus duo.

Bamboo Stylus duo charakteryzuje się eleganckim designem i wysokiej jakości wykonaniem. Jest narzędziem do pisania, rysowania czy szkicowania zarówno w świecie cyfrowym, jak i analogowym.

Wielofunkcyjny Bamboo Stylus duo oraz gama kolorowych Bamboo Stylus solo – tylko z gumową końcówką – tworzą wciąż powiększającą się rodzinę rysików do ekranów dotykowych zaprojektowanych przez firmę Wacom. Każdy z produktów może pomóc wizualizować myśli w życiu prywatnym i w pracy: od tworzenia notatek czy komentarzy, poprzez rysowanie, aż po tworzenie narzędzi ułatwiających komunikowanie się, takich jak mapy myśli, tabele czy szkice. Korzystanie z piórka, w sposób cyfrowy i tradycyjny, jest intuicyjne i naturalne.

Aplikacja Bamboo Paper dostępna również na Androidzie

Aby ułatwić interakcję z urządzeniami cyfrowymi i nowymi technologiami, Wacom nieustannie obserwuje potrzeby użytkowników. Dlatego wprowadzeniła Bamboo Paper do sklepu Google Play. Bezpłatna aplikacja do robienia cyfrowych notatek i szkicowania, która niedawno przekroczyła próg 2,5 miliona pobrań na tabletach iPad pozwoli również użytkownikom urządzeń opartych na Androidzie, tworzyć i dzielić się odręcznymi notatkami, rysunkami czy szkicami na urządzeniach mobilnych. W połączeniu z Bamboo Stylus, aplikacja Bamboo Paper jest idealnym uzupełnieniem wszystkich ekranów dotykowych. Aplikacja będzie dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu Google Play w maju br. Więcej funkcji, takich jak równoczesne korzystanie wielu notatników, będzie dodawane w najbliższych miesiącach.

Cechy i zalety Bamboo Stylus duo
? Łatwość korzystania zarówno z ekranu dotykowego, jak i tradycyjnego papieru za pomocą jednego narzędzia
? Naturalne korzystanie z obu końcówek
? Lepsze wrażenia użytkowników rysika z korzystania z intuicyjnej aplikacji do robienia notatek (Bamboo Paper)
? Wykończenie kolorowym materiałem
o wysokiej wartości chromowany metal
o satynowa faktura i elegancka kolorystyka (srebrny platynowy / czarny)
o miękkie pierścienie pozwalające na płynne i eleganckie dopasowanie skuwki na obu końcówkach
? Gładka i miękka gumowa przewodząca końcówka (6mm)
? Czarny długopis z tuszem (średnica stalówki: 0,7 mm)
? Zrównoważona i zoptymalizowana waga pióra: 24g
? Wymienna, standardowa stalówka pióra – kompatybilna ze wszystkimi rysikami Bamboo Stylus
? Wymienny, standardowy wkład atramentowy

Bamboo Stylus duo będzie dostępny od maja 2012 w cenie 39,90 EUR (z VAT). Aplikacja Bamboo Paper do iPada i Androida będzie dostępna do bezpłatnego pobrania z Apple App Store i Google Play Android od maja 2012.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *