Home Newsy W marcu ujrzymy pierwsze, nowe produkty od Apple
W marcu ujrzymy pierwsze, nowe produkty od Apple
0

W marcu ujrzymy pierwsze, nowe produkty od Apple

0

Zaczął się nowy rok pełen oczekiwań ze strony miłośników marki Apple, którzy niecierpliwie rozglądają się już za nowościami sprzętowymi jakie pojawią się w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że harmonogram aktualizacji oferty w kategorii urządzenia rozpocznie się za blisko miesiąc, czyli w marcu. Serwis DigiTimes podgrzewa atmosferę publikując najnowszy raport. Zgodnie z jego treścią już w marcu Apple może zaprezentować lub po cichu wprowadzić do portfolio nowe produkty w kategorii sprzętowej. Zgodnie z doniesieniami podwykonawcy marki Apple mieli już w ostatnim czasie przyjąć zlecenia na produkcję nowych modeli iPada, iPhone’a oraz MacBooka.

W przypadku smartfona mówi się nieoficjalnie o następcy wariantu SE, który pojawił się na rynku w marcu 2016 roku, a spora część użytkowników domaga się od jakiegoś czasu następcy. Spekulacje krążą również wokół nowej generacji iPada, choć tu prawdopodobnym scenariuszem jest wprowadzenie następcy najtańszej wersji tego urządzenia. Wersja Pro, to zdaje się oddzielny temat, któremu Apple poświęci czas podczas dedykowanej konferencji lub w trakcie prezentacji nowych systemów w czerwcu.

Ostatnio świat obiegła informacja, iż w tym roku ma pojawić się godny następca MacBooka Air z ekranem o przekątnej 13 cali. Być może znajdzie się miejsce na to urządzenie właśnie w marcu. Plotki głoszą, iż ma być to laptop kompletnie przebudowany, zapewnie wzorowany wizualnie wyglądem linii z ekranem o przekątnej 12 cali i nową linią MacBooka Pro.

Źródło: DigiTimes

 

W marcu ujrzymy pierwsze, nowe produkty od Apple

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *