Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Twój własny, cyfrowy dziennik uczuć – przegląd apki Tangerine
Twój własny, cyfrowy dziennik uczuć – przegląd apki Tangerine

Twój własny, cyfrowy dziennik uczuć – przegląd apki Tangerine

0

Witam Was bardzo serdecznie. Przed Wami przegląd cyfrowego dziennika uczuć, który dostępny jest za darmo w App Store. Pełna nazwa apki to Tangerine. Zapraszam!

Twój własny, cyfrowy dziennik uczuć – przegląd apki Tangerine

Niektórzy z nas nie mają osób, z którymi mogą podzielić się swoimi uczuciami. Wiadomo – można mówić, że od tego są rodzice, przyjaciele, ale niektóre sytuacje są albo trudne do przekazania, albo chcemy je zachować dla siebie z konkretnych powodów. Pamiętajcie jednak, że żaden program z App Store nie rozwiąże problemu – zawsze warto przemyśleć wizytę u specjalisty. Tangerine to jednak niesamowita aplikacja, która jest dziennikiem, w którym zapisywać możecie ważne dla siebie chwile – opis każdego dnia w miesiącu, towarzyszące jemu emocje i nie tylko. Co jeszcze? Zwróćcie uwagę na zrzuty ekranu poniżej.

Uwielbiam piękne kolory interfejsu Tangerine. Są bardzo delikatne i dają poczucie swobody, o ile mogę to w ten sposób ująć. Do każdego dnia w roku macie dostęp po to, aby sprawdzić swój progres, na przykład, w walce ze złym samopoczuciem czy innymi, niekoniecznie dobrymi emocjami. Wszystko oznaczyć możecie emotką, a pozostałe zakładki w aplikacji pozwolą Wam wyżalić się, wyrzucić z siebie złość lub uchwycić najlepszy moment życia. Warto dodawać też krótkie opisy. Co fajne – program możecie zablokować kodem i Face lub TouchID, dzięki czemu wszystko będzie dostępne tylko dla Was!

Dodawanie dobrych nawyków w formie przypomnień to świetna sprawa. Chodzi tutaj nie tylko o proste czynności, ale na przykład o medytację, ćwiczenia, relaks i tak dalej. Nasze życie często przepełnione jest stresem, więc warto dać sobie chwilkę wyłącznie dla samych siebie. Menu przypomnień jest cudowne, bo możecie oznaczyć ile razy dziennie i co jaki czas mają się one ukazywać. Może być to raz w tygodniu, raz dziennie lub co trzy dni. Fajnie! Polecam Wam Tangerine bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że trafi w Wasze gusta.

Twój własny, cyfrowy dziennik uczuć – przegląd apki Tangerine

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/