Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Two Dots, czyli gra o… Łączeniu kropek?! Gra arcade na nudne wieczory i nie tylko
Two Dots, czyli gra o… Łączeniu kropek?! Gra arcade na nudne wieczory i nie tylko

Two Dots, czyli gra o… Łączeniu kropek?! Gra arcade na nudne wieczory i nie tylko

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj zaprezentuję Wam grę typu arcade, a konkretnie… Two Dots! Czy naprawdę polega ona na łączeniu kropek? To przecież banalne! Chociaż… Przekonajcie się sami. Oto przegląd aplikacji z App Store, którą warto mieć na swoim smartfonie. Zapraszam!

Two Dots, czyli gra o… Łączeniu kropek?! Gra arcade na nudne wieczory i nie tylko

Two Dots to gra, która dostępna jest całkowicie za darmo w App Store. Jest niezwykle estetyczna, wciągająca i relaksująca, a reklam nie ma praktycznie wcale (chyba, że liczymy na pewnego rodzaju bonusy). Łączyć musimy kropki – tak, to główny cel, który jednak potrafi zmylić swoją prostotą. Nie jest to bowiem tak proste. Musimy zaliczać kamienie milowe, na każdym etapie jest ich kilka, i polega to na kolorach. Przypuśćmy – 15 czerwonych, 20 zielonych i 10 żółtych. Tyle ruchów (dodatkowo ograniczonych) musicie wykonać, aby w ogóle zdać poziom. Trudne, czyż nie?

Rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Ukazują one kwintesencję samej aplikacji. Trudno mi przedstawić Wam rozgrywkę, ale jest naprawdę interesująca i przypomina mi coś na styl puzzli. To jednak szybka gra na nudny wieczór, przerwę w szkolę (między zajęciami online…) czy po prostu chwilę, gdy mamy czas na relaks. Interfejs jest niezwykle prosty, a całość świetnie wpasowuje się w motyw gier arcade. Grać możemy tak długo, aż nie stracimy wszystkich żyć. Resetują się one po pewnym czasie, można je jednak także kupić za monety zdobywane podczas gry (lub za pomocą realnych pieniędzy). W ustawieniach możemy włączyć tryb dla osób z daltonizmem, co zasługuje na ogromny podziw. Wyłączymy tu także muzykę, SFX, podpowiedzi i wibracje.

Apka podpowiada, aby połączyć konto z Facebookiem i rywalizować ze swoimi znajomymi. Nie dziwię się – to wyjątkowo przyjemna gra, którą bardzo polecam Wam pobrać i pograć z przyjaciółmi. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już niedługo w kolejnych przeglądach aplikacji z App Store. Pa!

Two Dots, czyli gra o… Łączeniu kropek?! Gra arcade na nudne wieczory i nie tylko

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/