Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Tiketto – kultura pęłną gębą wprost z twojego smartfonu
Tiketto – kultura pęłną gębą wprost z twojego smartfonu

Tiketto – kultura pęłną gębą wprost z twojego smartfonu

5
0

zrzut-ekranu-2015-04-01-o-19-04-12

Masz ochotę nieco liznąć kultury, ale nie wiesz co warto obecnie zobaczyć, gdzie się udać i jakiego rodzaju widowisko zobaczyć? Mając iPhone’a możesz skorzystać z Twojego prywatnego kulturalnego concierge – aplikacji Tiketto. Dzięki niej nie tylko sprawdzisz co interesującego dzieje się na kulturalnej scenie Twojego miasta, ale również skorzystasz z niezwykle atrakcyjnych ofert promocyjnych, dostępnych tylko i wyłącznie dla użytkowników Tiketto.

 

Tiketto to niezwykle ambitny projekt przybliżenia sceny kulturalnej w polskich miasta do szerszego grona odbiorców. Polacy co raz chętniej wydają pieniądze na kulturę, odwiedzamy kina na potęgę i to pomimo szalejącego w sieci piractwa. Również chętnie lecz nie tak licznie odwiedzamy teatry i filharmonie. Jedną z przyczyn jest dość utrudniony dostęp do informacji na temat premier, cen i godzin spektakli. Zwiastuny filmów i informacje o ich premierach bardzo często pojawiają się w telewizji, prasie czy radiu. Informacji o spektaklach w teatrze czy koncertach w filharmonii w telewizji czy radiu raczej trudno uświadczyć.

 

Z pomocą przychodzi Tikketo aplikacja mobilna w której znajdziemy informacje na temat wszystkich wydarzeń kulturalnych odbywających się w Twoim mieście i okolicy. Obecnie z Tikketo współpracują ośrodki kultury z Bielska-Białej, Grajewa, Grójca, Jarocina, Jeleniej Góry, Kętrzyna, Krakowa, Lidzbarka Warmińskiego, Morąga, Płocka, Poznania, Rzeszowa, Tarnowa, Warszawy, Wejherowa, Wrocławia i Zamościa. Właściciele Tikketo cały czas pracują nad tym, aby zwiększyć zasięg Tikketo o nowe miasta.

 

W aplikacji znajdziemy informacje na temat sensów kinowych, spektakli teatralnych, koncertów, widowisk muzycznych i sportowych. Jeżeli jakieś widowisko nas zainteresuje, bezpośrednio z aplikacji będziemy mogli zakupić bilety, za pomocą konta MasterCard Mobile, po wcześniejszym założeniu konta.

 

Warto kupować bilety za pomocą Tiketto, gdyż właściciele często we współpracy z organizatorami widowisk oferują specjalnie przygotowane dla użytkowników Tiketto promocje, dzięki którym można kupić bilety w atrakcyjnej cenie. Jedną z takich ofert, z której można obecnie skorzystać, jest ta Teatru Buffo, w której drugi bilet możemy kupić za połowę ceny. Oczywiście zakup musi być dokonany przez Tiketto za pomocą płatności MasterCard Mobile.

 

Aplikacja Tiketto dostepna jest na trzy najpopularniejsze platformy mobilne – iOS, Android oraz Windows Phone. Program jest dostępny do pobrania bezpłatnie.

(5)

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.