„The Greatest Beer Run Ever” na Apple TV+
0

„The Greatest Beer Run Ever” na Apple TV+

0

The Greatest Beer Run Ever to najnowszy oryginalny film Apple. Jest on teraz przesyłany strumieniowo w usłudze Apple TV+ . W filmie występuje Zac Efron jako Chickie Donohue. Opowiada niesamowitą, prawdziwą historię człowieka, który zgłosił się na ochotnika do wyjazdu do Wietnamu w czasie wojny. Zrobił to tylko po to, by dać piwo swoim sojuszniczym żołnierzom. Opiera się na pisanym pamiętniku o tym samym tytule.

Film przedstawia podróż Donohue na linię frontu. Unika bombardowań i strzałów z niewiarygodnym szczęściem. Reakcje żołnierzy po przybyciu są różne: niektórzy są rozbawieni, inni przerażeni. Donohue odkrywa również przerażające realia wojny na ziemi.

Wraz z Zacem Efronem Russell Crowe jest fotografem wojennym, który znajduje zaprzyjaźnia się z Donohue. Początkowo kłócą się o to, jak media przedstawiają wojnę. Bill Murray pojawia się również w filmie w roli drugoplanowej.

Apple TV+ oferuje ekskluzywne oryginalne programy telewizyjne i filmy, w tym nagradzane hity, takie jak Ted Lasso, Severance i The Morning Show. Tegoroczny zdobywca Oscara za najlepszy film CODA jest również transmitowany na Apple TV+.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *