Szczegóły specyfikacji technicznej nowych modeli iPhone’a

Szczegóły specyfikacji technicznej nowych modeli iPhone’a

0

Poniższe informacje nie są oficjalne, co zrozumiałe biorąc pod uwagę fakt, że do premiery nowych modeli iPhone’a pozostało jeszcze 5 miesięcy. Specyfikacja techniczna urządzeń, którą znajdziecie poniżej jest spekulacją jednego z analityków.

Timothy Arcuri, bo o nim mowa twierdzi w swoim najnowszym raporcie, że każdy z nadchodzących modeli iPhone’a, czyli model 8, 7s oraz 7s Plus będą cechowały się wynoszącą 3 GB pamięcią operacyjną RAM. Każde z urządzeń zostanie także wyposażone w port Lightning umożliwiający szybkie ładowanie akumulatora.

Tańsze wersje smartfona mają być sprzedawane w wersjach z dyskiem 32, 128 i 256 GB, zaś flagowiec iPhone 8 tylko w dwóch wariantach 64 i 256 GB. Co ciekawe ten ostatni ma być wyposażony w dwie baterie, co znacznie wydłuży czas jego pracy na jednym ładowaniu.

Nowe smartfony zostaną zaprezentowane już we wrześniu tego roku. Wersja 7s oraz 7s Plus krótko po prezentacji znajdzie się w sprzedaży. Na rynkową premierę iPhone’a 8 trzeba będzie poczekać nieco dłużej, co podyktowane jest problemami na etapie produkcji.

Źródło: MacRumors

 

Szczegóły specyfikacji technicznej nowych modeli iPhone’a

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *