Stojak na iPada poprawi zastosowanie urządzenia… w ubikacji?
0

Stojak na iPada poprawi zastosowanie urządzenia… w ubikacji?

0

Stojak na iPadaMyślałem, że po nocniku iPotty z przymocowanym iPadem już żadne akcesorium dla tabletów firmy Apple mnie nie zaskoczy. Okazało się jednak, że toaletowa elektronika musi być dosyć ciekawą niszą, gdyż kolejna firma postanowiła umilić załatwianie ?dwójki? – tym razem trochę starszym użytkownikom.

Mowa tutaj o specjalnym stojaku, który połączony jest z podajnikiem papieru toaletowego, mając zapobiec i uchronić nas przed przypadkowym upuszczeniem urządzenia. Co prawda w swoim życiu miałem okazję bliżej zapoznać się głównie z toaletami polskimi i jako ograniczony, zaściankowy Europejczyk nie powinienem się wypowiadać, ale z tego co wiem to większość uchwytów na sraltaśmę znajduje się z boku klozetu – nie wyobrażam sobie więc korzystanie z tak przymocowanego iPada.

Ten wyjątkowy i innowacyjny stojak papierowy (za jedyne 45 zielonych!) zakończony uchwytem na iPada jest jednak w pełni przenośny, posiadając giętką szyję jak słuchawka prysznicowa, czy też nocna lampka. W trakcie medytowania na muszli lub załatwiania ?dwójki?, nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby podajnik sraltaśmowy wystawić frontalnie do toru załatwiania się i jedną ręką grać w ulubione Angry Birdsy, a drugą skupić się nad szorstkością poklozetowej higieny 😉

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *