3

iOS 6.1 powodem częstych problemów z 3G i baterią w iPhone?ach!

3

iOS 6.1Trochę ponad dwa tygodnie po wypuszczeniu przez Apple iOS?a w wersji 6.1, spora liczba użytkowników iPhone?ów skarży się na spadek żywotności baterii, przegrzewanie urządzenia oraz problemy z łącznością 3G.

O ile przyczyny i zakres problemów z 3G nie jest do końca znany, to w przypadku przegrzewania się oraz problemów z baterią, sprawa okazuje się być dosyć powszechna i poważna. Dane wskazują, że po aktualizacji, żywotność baterii w iPhone’ach 4S oraz 5 zmniejszyła się o około 35%. Właściciele starszych słuchawek od Apple twierdzą natomiast, że akumulator wytrzymuje obecnie dłużej.

Chociaż Apple pracuje nad poprawką rozwiązującą wspomniane problemy, to może się okazać, że będziemy musieli jeszcze trochę na nią poczekać. Z tego powodu, brytyjski Vodafone prosi swoich użytkowników, aby na razie nie korzystali z najnowszej aktualizacji, powodować może bowiem problemy z normalnym wykonywaniem połączeń, wysyłaniem wiadomości oraz dostępem do informacji sieciowych operatora.

Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem?

Oceń post

Comment(3)

  1. Potwierdzam dziwne zachowanie iPhone 4. Po aktualizacji musiałem wpisać ponownie wszelkie ustawienia APN z palca gdyż aparat je zgubił. Poza tym bateria w ciągu 8 godzin z 50% zjechała do 2%. A z telefony było wykonywane tylko kilka połączeń. Ustawienia 3G wyłączone. Pomógł restart i wszystko jest obecnie OK.

  2. Tak podejrzewałem, że ta aktualizacja jest temu winna, chociaż jak widać nie u każdego się to sprawdza. Ja mimo wszystko obarczam ios 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *