Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Sposoby na nudę podczas kwarantanny, czyli wciągające, darmowe gry prosto z App Store!
Sposoby na nudę podczas kwarantanny, czyli wciągające, darmowe gry prosto z App Store!

Sposoby na nudę podczas kwarantanny, czyli wciągające, darmowe gry prosto z App Store!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym zbiorze aplikacji z App Store. Dzisiaj na tapecie… Gry, darmowe gry. Mogą okazać się dobrym sposobem na nudę podczas kwarantanny. To co, zaczynamy? Miłej lektury!

Furistas Cat Cafe

Kto nie chciałby odwiedzić kociej kawiarni?! Okej, mam jeszcze lepsze pytanie. Kto nie chciałby jej otworzyć? Cóż, koty to wyjątkowe stworzenia i są w sercu wielu z nas. Uwielbiamy je, jednak nie mogą znaleźć się w domu każdego z nas. Nie zawsze pozwalają na to warunki, a także… Umm… Alergia. Niestety, ale często to ona wyklucza posiadanie czworonoga. Dla otuchy możecie w takiej sytuacji zainstalować Furistas Cat Cafe, czyli jedną z najsłodszych gier pod słońcem. Uwierzcie mi, że rozgrywka należy do jednej z najbardziej przyjemnych części tej aplikacji. Cała reszta to wygląd, bo przecież… Co ja zresztą będę mówić, spójrzcie w dół i sami się przekonacie!

Naszym celem jest rozbudowywanie kawiarnii i adopcja kolejnych pociech. Musimy dobierać cechy zwierząt do gości, dzięki czemu otrzymywać będziemy więcej zasług. Musimy dbać o restaurację – czyścić ją i przygotowywać napoje. To bardzo proste czynności, które są dosyć opłacalne. Bardzo mogę polecić Wam Furistas Cat Cafe. Uważam, że dla każdego fana kociaków to obowiązkowa pozycja na iUrządzeniu. Niesamowicie odpręża i wprowadza w świetny nastrój. Pamiętajcie, że znajdziecie ją za darmo w App Store. Pora na kolejną propozycję!

Crossy Road

Kolejną propozycją na kwarantannę jest Crossy Road. Ta platformówka zrobiła rewolucję w sieci kilka lat temu, w tym w Polsce. Jestem pewny jednak, że o niej zapomnieliście, choć graliście w nią wielokrotnie i byliście jej fanami. Tak również było ze mną – jeszcze w gimnazjum graliśmy ze znajomymi i chwaliliśmy się postaciami, jakie udało nam się wylosować. Okej, jeżeli jednak nigdy nie mieliście z nią do czynienia – o co w niej chodzi? To proste. Ta gra nie ma końca i musimy po prostu bezpiecznie przejść jak najdalej się da. Po drodze mogą przeszkadzać nam auta, pociągi, kamienie i wiele więcej przeszkód. W skrócie – ma sa kra.

Za zdobyte monety możemy wylosować postać. Co świetne – niektóre z nich całkowicie zmieniają scenerię. Dla przykładu – starsza osoba wywoła efekt retro, pingwin zamieni planszę w lodową krainę. Co jeszcze fajniejsze – dostępna jest opcja, dzięki której postacie będą zmieniać się po każdej „śmierci”. Ta gra jest niesamowita i potrafi naprawdę wciągnąć. Polecam Wam ją bardzo serdecznie i mam nadzieję, że trafi w Wasze gusta. Dostępna jest w App Store za darmo, hurra!

King Rabbit

King Rabbit to gra logiczna, w której głównym bohaterem jest… Król królik, wow. Kto by się tego spodziewał? Wracając – naszym celem jest dotarcie do portalu, który zaprowadzi nas do następnego poziomu. Zbierać po drodze możecie monety, dzięki którym odblokować możecie przedmioty kosmetyczne. Są one niezwykle przyjemne dla oka i sprawiają, że gra się po prostu lepiej – szczególnie fajna jest zmiana koloru lub ubranka naszego słodziaka. Te elementy są jednak limitowane i mogą się wyprzedać, co jest kolejną ciekawą rzeczą w tej gierce.

Skorzystacie też z dodatkowych efektów premium. Kilka z nich dostępnych jest za darmo (kilka sztuk miesięcznie). Fajne są też niebieskie kryształy, które pozwalają odblokować jeszcze ciekawsze przedmioty w grze, takie jak zmiana głównego zwierzaka serii w… Pszczołę? Owieczkę? Demona?! Wow. Bez problemu przejdziecie też poziomy stworzone przez społeczność gierki. To naprawdę fajna funkcja, która jest rzadko stosowana przez twórców. Do tego potrzebne będzie stworzenie konta.

To koniec! Co sądzicie o dzisiejszym zestawieniu? Czekam na Wasze komentarze. Pamiętajcie, aby zostać w domach i z głową podchodzić do kwarantanny. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Sposoby na nudę podczas kwarantanny, czyli wciągające, darmowe gry prosto z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/