Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Darmowa gra logiczna z królem królikiem w roli głównej, czyli opis King Rabbit prosto z App Store!
Darmowa gra logiczna z królem królikiem w roli głównej, czyli opis King Rabbit prosto z App Store!

Darmowa gra logiczna z królem królikiem w roli głównej, czyli opis King Rabbit prosto z App Store!

0

Gry logiczne to jeden z moich ulubionych gatunków. Do ich przejścia potrzeba dużo sprytu i czasu, dzięki czemu w chwilę można oderwać się od rzeczywistości. Przed Wami King Rabbit, czyli darmowa gra z App Store, która musi znaleźć się na Waszych iUrządzeniach. Zapraszam!

King Rabbit – darmowa gra logiczna z królem królikiem w roli głównej!

King Rabbit to logiczna gra, która wciąga na długie godziny. Co fajne – tak naprawdę nie ma tutaj nawet menu. Gra od razu wrzuca nas w fantastyczny świat już po pierwszym uruchomieniu. Pokazuje nam tylko jedną wskazówkę – jak się poruszać. Sterowanie jest bardzo proste, bo wystarczy poruszać palcem w daną stronę. Wszystko działa niezwykle płynnie i po prostu dobrze. Warto na tym etapie wspomnieć, że gra ma średnią 4,6 już po kilku dniach od wrzucenia do App Store. Tak, zgadza się – jest to bardzo świeża apka na rynku. Jak jednak widać, zaczyna rosnąć w rankingach.

Cel jest prosty – trzeba ukończyć dany poziom, czyli wskoczyć do portalu. Możemy zrobić to bez zbierania monet, jednak za nie możemy odblokowywać dodatkowe, limitowane (!) przedmioty, takie jak właśnie wygląd naszego słodziaka. Poziomy już od samego początku bywają kłopotliwe, serio. Jeżeli chcecie zebrać wszystkie monety, trzeba się postarać i po prostu próbować. Sama gra, w przerywnikach między ładowaniem (które trwają dosłownie dwie sekundy), wysyła nam bardzo cenne słowa. Wykorzystać można je nie tylko w grze, ale i w życiu. Jakiego są one pokroju? „Myśl nieszablonowo”. Są również i o wiele lepsze, których jestem po prostu fanem… „Marchewki są przepyszne”. Cóż, na tym zakończę ten akapit.

Do zgarnięcia mamy też klepsydry i marchewki. W tej kolejności, odpowiadają one za spowolnienie całego poziomu i za otrzymanie podpowiedzi. Dostępnych jest ich kilka na miesiąc, ale możecie też je wykupić za prawdziwe pieniądze. Do dyspozycji są też poziomy stworzone przez społeczność, jednak do tego wymagane będzie stworzenie konta. Podzielone są one na kategorie. Niektóre z nich to: najlepsze, rekomendowane, najnowsze, najtrudniejsze, typu puzzle. Jest ich jednak o wiele więcej. Fajnie prezentują się też niebieskie kryształy, które pozwalają na zamianę naszego króla królika w demona, pszczołę czy owcę. Czadowo!

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji gry King Rabbit na Wasze iUrządzenia. Co o niej sądzicie? Dajcie znać w komentarzach niżej. Znajdziecie ją oczywiście za darmo w App Store. Do zobaczenia w kolejnym przeglądzie aplikacji, cześć!

Darmowa gra logiczna z królem królikiem w roli głównej, czyli opis King Rabbit prosto z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/