Home Newsy Słuchawki AirPods dostępne od zaraz
Słuchawki AirPods dostępne od zaraz
0

Słuchawki AirPods dostępne od zaraz

0

Bezprzewodowe słuchawki od Apple jak żaden inny produkt w historii firmy dotknięte zostały, a w zasadzie napiętnowane problemem z dostępnością. Gadżet pojawił się na rynku w grudniu zeszłego roku i do dziś czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi parę dni. Oczywiście czas ten skrócił się w odniesieniu do terminów sprzed kilku miesięcy około ośmiokrotnie.

Nadal jednak Apple nie jest w stanie wyjść naprzeciw popytowi jakim cieszą się słuchawki AirPods. Obecnie czas realizacji zamówienia w sklepie internetowym Apple Store wynosi od dwóch do maksymalnie pięciu dni roboczych, choć sukcesywnie topnieje.

Warto jednak wspomnieć, że u niektórych pośredników sprzedażowych funkcjonujących stacjonarnie słuchawki AirPods dostępne są od zaraz, więc chętni dokonania zakupu może powinni poszperać na mieście. W grudniu zaś do oferty Apple trafi odświeżone etui dla słuchawek, które różnić się będzie od poprzednika wsparciem dla technologii bezprzewodowego ładowania oraz diodą informującą o stanie naładowania akumulatora umieszczoną na zewnątrz obudowy.

Źródło: AppAdvice

 

Słuchawki AirPods dostępne od zaraz

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)