Home Newsy Ponownie skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X
Ponownie skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X
0

Ponownie skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X

0

Sytuacja z trudną dostępnością iPhone’a X w szybkim tempie powraca do stabilizacji. Apple od czasu premiery rynkowej urządzenia sukcesywnie zmniejsza termin oczekiwania na jego dostawę. Początkowy pułap sześciu tygodni na realizację zamówienia w trakcie ostatnich 20 dni uległ znacznemu skróceniu.

Najpierw do 2-3 tygodni, a obecnie towar wysyłany jest w ciągu jednego do dwóch tygodni. Są to oczywiście dane szacunkowe, bo w przeważającej części przypadków iPhone X dociera do nabywcy znacznie wcześniej. Za ciekawostkę jednak można potraktować fakt, iż u wielu pośredników sprzedażowych iPhone X dostępny jest od ręki.

Powodem dużych opóźnień w realizacji zamówień zaraz po debiucie urządzenia były niewystarczające moce przerobowe na taśmach produkcyjnych. Apple jednak uporało się z tym problemem zatrudniając do montażu urządzeń między innymi stażystów i studentów. Zabieg ten miał zapewne również związek ze zbliżającym się okresem świąt Bożego Narodzenia, który na rynku handlowym jest najbardziej dochodowym w roku.

Źródło: 9To5Mac

 

Ponownie skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)