Home Newsy Co Apple przygotowało z okazji Black Friday?
Co Apple przygotowało z okazji Black Friday?
0

Co Apple przygotowało z okazji Black Friday?

0

Dzisiejszy dzień z pewnością nie obejdzie się bez nerwowych kolejek w centrach handlowych i sklepach. Czarny Piątek przywędrował do kraju nad Wisłą zza oceanu i co roku budzi ogromne zainteresowanie konsumentów za sprawą kuszących obniżek na towary i usługi. W tym dniu też handlowcy mogą liczyć na spore przychody. Również Apple nie pozostało obojętne się na tę okazję przygotowując dla jednych pewnie mniej, dla innych bardziej interesującą ofertę.

Ta dotyczy sklepu internetowego Apple Store, gdzie na nabywców iPhone’a, iPada lub jabłkowego komputera czeka drobny upominek w postaci karty upominkowej opiewającej nawet na kwotę 600 zł. Wszystko zależne jest od tego jakie urządzenie właśnie dziś nabywamy. Kartę co oczywiste możemy wykorzystać na kolejne, późniejsze zakupy w jabłkowym sklepie.

Wiele osób jednak będzie niepocieszonych faktem, iż w tym roku kalifornijska firma nie zaoferowała z okazji Black Friday niższych cen na swoje produkty, a jedynie wspomniane już karty. Warto jednak przyjrzeć się ofercie, której rozpiskę znajdziecie poniżej. Jeśli jednak szukacie najnowszych modeli iPhone’a, to zapomnijcie o promocji.

Przy zakupie:

iPad mini 4 i iPad 9,7″ – karta podarunkowa o wartości 200 złotych
– iPad Pro – karta podarunkowa o wartości 400 złotych
– iPhone SE – karta podarunkowa o wartości 100 złotych
– iPhone 6s i iPhone 7 – karta podarunkowa o wartości 200 złotych
Apple Watch series 1 – karta podarunkowa o wartości 100 złotych
– Dowolny MacBook lub Mac – karta podarunkowa o wartości 600 złotych.

Źródło: Apple

 

Co Apple przygotowało z okazji Black Friday?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)