iPad mini 2 znika z oferty

iPad mini 2 znika z oferty

0

Dwa dni temu Apple po cichu wprowadziło do oferty kilka nowych produktów. Wśród nich znalazły się między innymi nowe akcesoria dla jabłkowych urządzeń, czerwona wersja iPhone’a 7 i 7 Plus oraz kolejna generacja iPada z ekranem 9,7 cala.

Nowy tablet jak się okazuje wyparł z oferty inne urządzenie w tej kategorii sprzętowej. Jest nim iPad mini 2, który przez Apple sprzedawany był od listopada 2013 roku.

Warto zaznaczyć, że wciąż nabyć można inny tablet z nadgryzionym jabłkiem w logo i przekątną ekranu 7,9 cala. Sprzętem tym jest oczywiście iPad mini 4, który w odróżnieniu od poprzednika został wyposażony w mocniejsze podzespoły oraz czytnik Touch ID. Jest no w tej chwili jedyna oferta dotycząca najmniejszego z tabletu od Apple.

Wciąż czekamy na pierwszą w tym roku konferencję kalifornijskiej firmy. Podczas jej trwania zostanie zaprezentowany następca iPada Pro z ekranem 12,9 cala oraz całkiem nowe urządzenie z wyświetlaczem 10,5 cala. Event nieoficjalnie ma mieć miejsce na początku kwietnia tego roku.

Źródło: Apple

 

iPad mini 2 znika z oferty

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *