Home Newsy Serial „Niesamowite historie” wraca?
Serial „Niesamowite historie” wraca?
0

Serial „Niesamowite historie” wraca?

0

Apple coraz bardziej koncentruje się na wzbogaceniu oferty związanej z filmami, serialami oraz programami telewizyjnymi. W Hollywood trwają podobno od jakiegoś czasu bardzo zaawansowane rozmowy z różnej maści producentami, a w Apple Music dostępne są już pierwsze propozycje wideo. Apple zapowiada też pojawienie się kolejnych tytułów w bliżej nieokreślonej przyszłości.

The Wall Street Journal donosi, iż Apple podjęło właśnie współpracę ze Stevenem Spielbergiem oraz wytwórnią NBC Universal, a owocem tej kooperacji mają być nowe odcinki serialu „Niesamowite historie”, który zdobył popularność w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. W Polsce emitowany on był w latach dziewięćdziesiątych na kanale RTL7.

Serial składa się z niepowiązanych ze sobą odcinków opowiadających tytułowe niesamowite historie z pogranicza grozy, horroru, czy fantasy. Produkcja ma składać się z 10 odcinków, każdy trwający lekko ponad 20 minut. Nakręcenie jednego z nich ma kosztować Apple 5 milionów dolarów. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie produkcja trafi na ekrany.

Źródło: The Wall Street Journal

 

Serial „Niesamowite historie” wraca?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)