Home Newsy Pogłoski o kolejnej produkcji serialowej od Apple
Pogłoski o kolejnej produkcji serialowej od Apple
0

Pogłoski o kolejnej produkcji serialowej od Apple

0

Jak donosi serwis Variety firma Apple od dłuższego czasu pracuje nad kilkoma produkcjami telewizyjnymi równocześnie, by w swoim czasie wystartować ze zróżnicowaną ofertą w ramach Apple Music. To właśnie ta usługa ma wkrótce zadomowić się na dobre i przyciągnąć większą rzeszę użytkowników oryginalnymi filmami, programami telewizyjnymi oraz serialami.

Najnowszy raport wspomnianego już serwisu sugeruje, iż pojawi się także produkcja odcinkowa z gatunku science fiction. Ma ją wyreżyserować Ronald D. Moore, który znany jest z prac nad takimi tytułami jak Star Trek, Roswell, Outlander, czy Battlestar Galactica.

Nowy serial sygnowany logo Apple będzie alternatywną historią tematycznie obracającą się wokół eksploracji kosmosu przez ludzi i kontynuacją wątku wyścigu kosmicznego, czyli współzawodnictwa USA i obecnie Rosji w zdobywaniu galaktyki. Ronald D. Moore będzie sprawował rolę zarówno scenarzysty jak i głównego wykonawcy tej produkcji.

Warto dodać, iż obecnie trwają także prace nad stworzeniem programu śniadaniowego oraz kontynuacji hitu z lat osiemdziesiątych „Amazing Stories”.

Źródło: Variety

 

Pogłoski o kolejnej produkcji serialowej od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *