Serial animowany „Sago Mini i przyjaciele” już dostępny w Apple TV+
0

Serial animowany „Sago Mini i przyjaciele” już dostępny w Apple TV+

0

Wcześniejsze zapowiedzi informowały o tym, że w niedalekiej przyszłości na Apple TV + pojawi się serial „Sago Mini i przyjaciele”. Najmłodsi odbiorcy w końcu się tego doczekali i ten tytuł już jest dostępny na Apple TV +.

Serial został stworzony na podstawie gry edukacyjnej, która cieszy się całkiem dużym zainteresowaniem w App Store. „Sago Mini World” posiada wiele gier i zabaw edukacyjnych dla najmłodszych, które są bardzo ważnym elementem w życiu każdego dziecka.

Opis serialu na Apple TV+ mówi:

„Witamy w Sagoville! Mieszka tutaj piesek Harvey, który uwielbia odkrywać nowe śmieszne zabawy. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi uczy się, jak wyrażać szczerą wdzięczność za rzeczy, które sprawiają radość. Ich przygody są pełne chwytliwych piosenek.”

Apple zdecydowało się opublikować naraz wszystkie 10 odcinków pierwszego sezonu. Zatem najmłodsi mogą się cieszyć serialem bardzo długo, bez konieczności czekania na odcinek po odcinku. Oczywiście ten tytuł posiada polski dubbing oraz audiodeskrypcję, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób słabowidzących lub niewidomych.

źródło: tv.apple.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *