Home Newsy Rzekomo autentyczne zdjęcia budżetowego modelu iPhone’a
Rzekomo autentyczne zdjęcia budżetowego modelu iPhone’a
0

Rzekomo autentyczne zdjęcia budżetowego modelu iPhone’a

0

Za kilka dni rozpocznie się konferencja Apple skupiająca się w głównej mierze na nowych odsłonach jabłkowych smartfonów. Wśród nich ma znaleźć się wariant budżetowy, który zdaniem analityków mógłby być wyceniony na 799 dolarów amerykańskich.

Urządzenie to wyglądem będzie przypominać obecnego flagowca, choć znajdzie się kilka znaczących różnic względem tego urządzenia. Najważniejszą ma być zastosowanie technologii LCD do produkcji ekranu. Ten ostatni charakteryzowałby się przekątną 6,1 cala. Smartfon zostałby także wyposażony tylko w jedną kamerę główną.

Ostatnie plotki sugerują także, że ten wariant urządzenia oferowany będzie w kilku nowych kolorach obudowy. Cały zabieg ma przypominać ten sprzed lat kiedy na rynek wchodził iPhone 5c.

Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące bohatera tego wpisu i choć widać na nim jedynie tył iPhone’a, to potwierdzać mogą się plotki zawiązane z kolorystyką obudowy. Fotografia została opublikowana w serwisie społecznościowym Twitter na profilu Slashleaks.

Oczywiście ciężko potwierdzić, czy opublikowane zdjęcie jest autentyczne. Na weryfikację tego trzeba będzie pewnie poczekać do konferencji. Ta odbędzie się już 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Źródło: Twitter

 

Rzekomo autentyczne zdjęcia budżetowego modelu iPhone’a

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)