Recenzja XtremeMac Incharge Home LT – Idealna ładowarka dla globtrotera

Recenzja XtremeMac Incharge Home LT – Idealna ładowarka dla globtrotera

0

Recenzja XtremeMac InCharge Home LT w AppleMobile.pl 8

 

Jednym z akcesoriów jakie zabrałem na urlop była ładowarka sieciowa XtremeMac Incharge Home LT. Jest to ładowarka pozwalająca na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Dodatkowo wyposażona została we wtyczki z każdego zakątka globu. Zabierając taki zestaw na urlop w nawet najdalsze zakątki, wystarczy się tylko martwić o to, aby w ogóle był prąd w gniazdku. Jeżeli tego nie zabraknie to z pomocą ładowarki od XtremeMac na pewno uda Ci się naładować iPhone’a, iPod?a czy iPada.

images

Ta płaska i kwadratowa ładowarka została wyposażona w dwa wejścia USB. Każde z nich oferuje napięcie 5V i prąd 2.1A. Dzięki parametrom o tej wartości, możemy za pomocą tego zasilacza z powodzeniem ładować nawet dwa iPady równocześnie. Zasilacz jest bardzo dobrze wykonany, nie zabiera zbyt wiele miejsca i łatwo upchać go gdzieś w bagażu. Jednak nie to jest jego największą zaletą. Dzięki specjalnym przyłączanym bolcom, możemy za pomocą tej ładowarki naładować nasz telefon w dowolnym miejscu na świecie. Zasilacz pracuje w zakresie napięć 110-230V.

Recenzja XtremeMac InCharge Home LT w AppleMobile.pl 7

 

Zabrałem go na Dominikanę gdzie obowiązuje napięcie 110V w gniazdkach, a same gniazdka mało przypominają nam te, które znanym z naszych polskich domów. Mieszczą się w nich dwie bardzo cienkie blaszki. Jest to typ amerykański.

Recenzja XtremeMac InCharge Home LT w AppleMobile.pl 4

 

Ładowarką ładowany był równocześnie iPhone 5S i iPhone 5. W zestawie prócz odpowiednich bolców do każdego ze stosowanych na całym świecie bolców, znajdziemy także jeden kabel Lightening. Produkt posiada certyfikat Apple – MFI. Nie musimy się więc obawiać, że korzystając z tego produktu coś przykrego stanie się z naszym urządzeniem, lub nie zadziała ono prawidłowo chociażby z racji braku certyfikatu.

Recenzja XtremeMac InCharge Home LT w AppleMobile.pl 2

Ładowarka spisała na się na urlopie doskonale.

Recenzja XtremeMac InCharge Home LT w AppleMobile.pl 3

Bolce pasowały bez żadnego problemu, a naładowaniem dwóch telefonów równocześnie nie było dla zasilacza wyzwaniem. Oczywiście drugi kabel trzeba dokupić, bądź zabrać ten, który otrzymaliśmy w zestawie z telefonem. Jeżeli akurat Wasz zasilacz się popsuł, zgubiliście go lub właśnie wybieracie się na urlop dookoła świata i martwicie się o to, czy będziecie mieli gdzie naładować iPhone’a, to warto zainteresować się tym produktem.

kup ten produkt

 

Zalety:

  • + Pasuje do każdego gniazdka, które stosowane są na całym świecie
  • + Ładuje dwa urządzenia równocześnie
  • + Kabel Lightening w zestawie
  • + Certyfikat Apple MFI
  • + Duża wydajność prądowa (2.1A)

 

Wady:

  • Tylko jeden kabel Lightening w zestawie

 

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *