Recenzja IONA By LandingZone – uniwersalna stacja dokująca dla urządzeń APPLE ze złączem Lightening
Recenzja IONA By LandingZone – uniwersalna stacja dokująca dla urządzeń APPLE ze złączem Lightening

Recenzja IONA By LandingZone – uniwersalna stacja dokująca dla urządzeń APPLE ze złączem Lightening

0

Kolejna ciekawa marka pojawiła się na naszym rynku. Do testów otrzymałem stację dokującą dla iUrządzeń marki iONA.

 Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 1

Stacja dokująca to bardzo wygodne rozwiązanie. Przychodzimy do domu, jednym ruchem odkładamy telefon stacji, a ten natychmiast rozpoczyna ładowanie baterii lub w przypadku bardziej zaawansowanych rozwiązań także synchronizację danych.

Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 2

Stacja dokująca marki IONA jest gadżetem uniwersalnym. Pasuje do każdego modelu i każdego typu iUrządzenia. Za jej pomocą możemy dokować iPhone’y, iPady i iPody. Warunek? Muszą to być urządzenia ze złączem Lightening.

Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 3

Co w zestawie?

W zasadzie nie znajdziemy tu zbyt wiele. Po za stojakiem, producent przygotował dla nas tylko zestaw uchwytów dla przewodu, który montujemy wewnątrz stojaka. Sama stacja nie posiada żadnego złącza. Specjalnie wykonany uchwyt został przygotowany tak, aby to oryginalny kabel został wykorzystany do budowy tej stacji.

Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 10

To pozwala ominąć problem certyfikacji produkowanych przez siebie akcesoriów. Użytkownicy natomiast będą mieli pewność, że mimo niskiej ceny tego akcesorium, będzie ono prawidłowo współpracować z ich telefonem czy tabletem.

 

Montujemy

By zainstalować przewód Lightening w stojaku, nie trzeba zbyt wielu umiejętności. Wszystko zostało tu przygotowane w taki sposób, aby tylko przełożyć kabelek od podstawy do góry, umieścić w specjalnym rowku i zamocować go uchwycie, dla zaklinowania wtyczki.

Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 6

Gdyby mamy to gotowe, zakładamy już tylko plastikową osłonkę na przód i można stawiać telefon na stojaku.

Recenzja IONA By LandingZone w AppleMobile.pl 8

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *