Recenzja POUT Hands 3 Pro Combo – podkładki pod mysz z ładowaniem indukcyjnym oraz bezprzewodową myszką

Recenzja POUT Hands 3 Pro Combo – podkładki pod mysz z ładowaniem indukcyjnym oraz bezprzewodową myszką

Recenzja POUT Hands 3 Pro Combo – podkładki pod mysz z ładowaniem indukcyjnym oraz bezprzewodową myszką

0

Jak zawsze ZGSKLEP.PL nie zawodzi, wprowadzając do swojej oferty nietuzinkowe, zaskakujące akcesoria dla fanów ZADBANYCH GADŻETÓW jak sama nazwa sklepu mówi. Tym razem do recenzji otrzymaliśmy coś bardzo interesującego, a mianowicie zestaw zawierający podkładkę pod myszkę z wbudowaną ładowarką indukcyjną oraz myszą komputerową.

Za ten interesujący zestaw odpowiada firma POUT, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, dedykowanych głównie fanom produktów Apple, choć nie tylko. POUT Hands 3 Pro Combo to przede wszystkim mata ładująca, wykorzystująca do ładowania indukcję w standardzie Qi.

Można więc za jej pomocą naładować iPhone’a, słuchawki AirPods Pro czy dołączoną do zestawu bezprzewodowa myszkę.

Podkładka jest dość dużych rozmiarów (346x225x5mm), więc przed zakupem warto sprawdzić, czy zmieści Wam się na blacie biurka obok klawiatury.

Oferowana jest w kilku wersjach kolorystycznych, dopasowanych do aktualnych kolorów iPhone’a z serii 11 Pro. Mi trafiła się odpowiednia dla mojego modelu w gwieździstej szarości. Prezentuje się niesamowicie.

Zapytacie – po co dopasowywać kolorystycznie podkładkę pod mysz do telefonu? Z jednego powodu – ta podkładka ładuje odłożony na nią telefon. Jak możecie zobaczyć, na zdjęciach widać podkładkę jeszcze z naklejką informującą o tym, gdzie znajduje się „Charging Area” czyli strefa, gdzie znajduje się w niej wbudowana ładowarka indukcyjna.

 

Owa ładowarka pozwala ładować odłożone na jej powierzchnie urządzenie z mocą nawet 10 W. To całkiem sporo, nie pamiętam dokładnie, ale to chyba obecnie najwyższa moc z jaką obecnie najnowszy iPhone pozwala się ładować tą technologią.

Oczywiście odkładając na podkładkę inne urządzenie z ładowaniem indukcyjnym w standardzie Qi, te również będzie się ładować. Na przykład kładąc słuchawki AirPods Pro, te naładują się jak na każdej innej ładowarce indukcyjnej. Niestety, ładować można tylko jedno urządzenie w tym samym czasie.

Poza miejscem dedykowanym do ładowania naszych gadżetów, producent przewidział także miejsce na ołówek lub długopis (ten również jest w zestawie). Dzięki temu zawsze mamy go pod ręką, podobnie jak zawsze naładowany telefon i mysz do pracy.

Skoro jesteśmy już przy myszy, to trochę o niej samej. Jest to myszka optyczna, komunikującą się radiowo. W swojej obudowie posiada uchwyt na dedykowany jej klucz komunikacyjny.

W związku z tym, że nie komunikuje się za pomocą Bluetooth, a właśnie łączności radiowej, klucz musimy umieścić w porcie USB komputera, aby działała.

Mysz oferuje trzy tryby czułości: 800, 1200 (który jest domyślnym) oraz 1600 DPI. Są to wartości wystarczające do wygodnej i komfortowej pracy. Mysz ma dość płaską konstrukcję, co nie każdemu może odpowiadać.

Przyzwyczajeni do Magic Mouse’a będą wniebowzięci, bo konstrukcyjnie jest to bliźniacza mysz, choć trzeba przyznać, że znacznie wygodniejsza, choć za sprawą bardzo przyjemnych ślizgaczy i niewielkiej masy. Baterię myszy ładujemy bezprzewodowo. Wystarczy ją odłożyć na Charging Area, a ładowanie rozpocznie się automatycznie.

Jeżeli chodzi o zasilaniem samej maty indukcyjnej, to posiada ona portu microUSB w prawym górnym rogu. Podłączamy do niej dołączony do zestawy przewód (niestety nie jest w kolorze podkładki) i podłączamy albo do USB komputera albo do dowolnego zasilacza USB typu A.

Przyznaję, że całość wykonana jest bardzo dobrze, a mata, szczególnie po zdjęciu naklejki prezentuje się nowocześnie i dobrze współgra z designem komputera Apple. Oczywiście, jeżeli wolimy myszkę Apple, nie musimy korzystać z tej z zestawu. Możemy jabłkową mysz również ładować przy pomocy tej podkładki.

Czy warto kupić zestaw POUT Hand 3 Pro Combo?

W ZGSKLEP.PL można znaleźć same niesamowite, przetestowane i zaaprobowane przez właścicielu sklepu akcesoria. W tym sklepie nie znajdziesz tysięcy, kiepskich czy średnich akcesoriów, a jedynie wyselekcjonowane, wartościowe i często dostępne w sieci na wyłączność gadżety, które wielu z Was mogą się przydać.

Jednym z nich jest właśnie POUT Hands 3 Pro Combo. O ile myszka w mojej ocenie nie jest dla mnie, o tyle z podkładki do niej będę korzystać na co dzień.


Zestaw POUT Hand 3 COMBO dostarczył ZGSKLEP.PL gdzie możecie go kupić za 349pln
AppleMobile.pl POLECA ten produkt

 

Recenzja POUT Hands 3 Pro Combo – podkładki pod mysz z ładowaniem indukcyjnym oraz bezprzewodową myszką

5/5 - (1 vote)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *