Recenzja Plantronics BackBeat GO 605 – bezprzewodowe słuchawki idealne? Prawie tak.
Recenzja Plantronics BackBeat GO 605 – bezprzewodowe słuchawki idealne? Prawie tak.

Recenzja Plantronics BackBeat GO 605 – bezprzewodowe słuchawki idealne? Prawie tak.

0

Firma Plantronics od lat działa na rynku sprzętów audio, gdzie w swojej ofercie posiada wiele znakomitych produktów, które przykułyby uwagę niejednej osoby. Znajdziemy w niej wiele akcesoriów między innymi gamingowy czy właśnie audio. Do testów otrzymałam słuchawki BackBeat GO 605, które z miłą chęcią dla Was przetestowałam.

Co znajdziemy w zestawie?

Pudełko jest zgrabne i cienkie. Znajdziemy na nim wszystkie istotne informacje na temat naszego sprzętu. W opakowaniu oprócz papierologii i słuchawek, które dodatkowo znajdują się w szarym etui jest kabelek AUX oraz standardowo, tak jak w przypadku bezprzewodowych słuchawek bywa, producent raczy nas przewodem do ładowania.

Przydatne może się okazać etui, a raczej worek, w którym możemy bezpiecznie przechowywać zestaw, aby niepotrzebnie się nie kurzył i nie niszczył.

Wygląd i wykonanie słuchawek Plantronics BackBeat GO 605

Słuchawki prezentują się okazale ze względu na wyróżniającą się stylistykę. Są minimalistyczne, bardzo nowoczesne i przy tym bardzo estetyczne. Przyciski funkcyjne na muszlach dodatkowo dodają im elegancji. Wszechobecna dobrze wyglądająca sztuczna skóra, która jest bardzo miękka i delikatna, zapewnia nam wygodę w noszeniu słuchawek.

Nie zapomnijmy o lekkim pałąku z  pianką termoplastyczną, która zwiększa komfort użytkowania. Oryginalnego designu dodają środkowe, fioletowe wykończenia membran, które są podpisane, żeby było wiadomo jak poprawnie założyć słuchawki. Całe cacko waży tylko 175 gram, więc jest naprawdę lekkie, duży plus.

Jakość dźwięku

Dźwięk słuchawek jest dość płaski i klasyczny. Na szczęście po włączeniu podbicia basów (do czego służy guziczek na prawej słuchawce) odsłuchiwana muzyka staje się wręcz perfekcyjna gdyby nie malutki szczegół, którym jest głośniejsze granie lewej strony nad prawą, co jest lekko uciążliwe.

Podejrzewam jednak, że to wada tylko mojego egzemplarza. Sam ton jest przyjemny dla ucha i daje sporo przyjemności podczas odsłuchu. Słuchawki mają pazur i choć wbudowany wzmacniacz w muszlę nie jest zbyt okazały, to potrafi dobrze napędzić przetworniki.

Podsumowanie

Moim skromnym zdaniem słuchawki firmy Plantronics BackBeat GO 605 nadają się zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Uważam, że podbiją one serca miłośników zwykłych tonów jak i fana mocnych basów. Płeć piękna na pewno zwróci uwagę na ich elegancki wygląd. Słuchawki ładne i dobrze grające. Czego chcieć więcej?

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Elegancki wygląd
  • Bezprzewodowe
  • Mocna bateria, dzięki której możemy słuchać muzyki 18 godzin
  • Lekkie i wygodne w użytkowaniu
  • Bass boost

Wady

  • Lewa słuchawka gra głośniej od prawej
  • Inni słyszą to czego słucham
  • Słabo wyciszają dźwięki z otoczenia

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *