Recenzja paska Star Wars dla Apple Watch – akcesorium nie tylko dla fana Gwiezdnych wojen!
Recenzja paska Star Wars dla Apple Watch – akcesorium nie tylko dla fana Gwiezdnych wojen!

Recenzja paska Star Wars dla Apple Watch – akcesorium nie tylko dla fana Gwiezdnych wojen!

0

Pasek do Apple Watch z motywem Stormtroopera z Gwiezdnych Wojen? A może coś z kolorystyką marvela lub DC Comics? Nie ma problemu, w ofercie licencjonowanych pasków każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam tymczasem do recenzji paska, który powinien być w posiadaniu każdego fana Gwiezdnych wojen.

Każdy z nas lubi coś kolekcjonować. Niekiedy mogą być to rzeczy bardzo powszechne jak gry, czy książki. Niekiedy coś, co dla innych może się wydawać absurdem, dla nas może być największą frajdą. Tak też jest w moim przypadku z paskami do Apple Wactha.

W swojej kolekcji mam wiele oryginalnych pasków od giganta z Cupertino, ale także przeróżne akcesoryjne paski stworzone przez firmy trzecie. Niemniej w moje ręce trafił pasek, który połączył miłość do zbieractwa pasków, a także miłość do uniwersum gwiezdnych wojen. Mowa oczywiście o licencjonowanym pasku przeznaczonym do Apple Watcha i innych zegarków z gniazdem 22mm.

Zegarek dostarcza jest do nas w stylowym opakowaniu z motywem gwiezdnych wojen, ciężko go tym samym pomylić z czymś innym. Wewnątrz oprócz bohatera, czyli samego paska, znajdziemy także zestaw konektorów w rozmiarze 38/40/41mm oraz 42/44/45/49mm. Cieszy fakt, że producent nie każe nam wybierać do jakiego rozmiaru zegarka kupujemy pasek – tym samym w momencie zmiany Apple Watcha na inny model, nie będziemy musieli martwić się o jego kompatybilność.

Pasek wykonany został w pełni z sylikonu, który wedle zapewnień jest materiałem odpornym na pot oraz promienie UV. Producent nie chwali się dokładnymi szczegółami na ten temat, jednak elementem na który zawsze zwracam uwagę w przypadku pasków wykonanych z sylikonu jest możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Sama klamra wykonana została ze stali nierdzewnej.

W przypadku recenzowanego paska, takiego problemu nie było, mimo noszenia go nieprzerwanie przez około dwa tygodnie (oczywiście z przerwami na ładowanie) wliczając w to również sen. Co ciekawe, w przypadku oryginalnych pasków od Apple w moim przypadku powstawała owa reakcja alergiczna, która objawia się wystąpieniem zaczerwienień i swędzeniem skóry.

Oczywiście, aby być prawdziwym fanem Star Wars należy mieć również odpowiednią tapetę. Do wyboru mamy kilkanaście tarcz, które pozwolą nam dopasować swój zegarek do standardów panujących w galaktyce. Same tapety to oczywiście urywki z filmów, jednak są one w wysokie jakości i ogólnie rzecz biorąc prezentują się bardzo fajnie. W pudełku z paskiem otrzymujemy kod QR, który posłuży nam do odblokowania specjalnych dedykowanych tarcz dla Apple Watcha w aplikacji Moby Face. To jak się prezentują możecie zobaczyć na poniższych grafikach 🙂

Producent w swojej ofercie posiada paski nie tylko inspirowane uniwersum gwiezdnych wojen. Do wyboru mamy chociażby coś dla fanów marvela, DC, Minecrafta i wiele więcej. Patrząc przez fakt, że oferowane paski są wysokiej jakości i spełniają funkcję nie tylko wizualną, ale zarówno praktyczną, tak są one godne do polecenia. I kto wie, może w moim przypadku nie skończy się tylko na pasku z Stormtrooperem. Wszystkie paski znajdziecie na stronie sklepu doApple.pl, którym dziękujemy za możliwość przygotowania recenzji, a także firmie FORCETOP, która jest dystrybutorem oficjalnych pasków MARVEL, Star Wars, DC, Disney, NASA i innych.

5/5 - (5)
ZaletyWady

Zalety

  • Wysoka jakość wykonania - dobrej jakości sylikon, który nie powoduje reakcji alergicznych
  • Dbałość o detale, pasek prezentuje się genialnie
  • Ekskluzywne tarcze dla Apple Watch w aplikacji Moby Face
  • Pasek użyjemy z każdym modelem i rozmiarem Apple Watch, a także z zegarkami wyposażonymi w gniazdo 22 mm
  • Spasowanie i brak luzów pomiędzy konektorem, a gniazdem na paski w Apple Watch
  • Niewygórowana cena

Wady

  • Brak, chyba że ktoś nie lubi Gwiezdnych Wojen :)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *