Recenzja paska dla Apple Watch od Catalyst Sport Band

0

Paski dla Apple Watcha, to podobnie jak etui dla iPhone’a doskonały sposób, aby się wyróżnić i wyrazić swoją osobowość. Co raz więcej producentów akcesoriów dodaje do swoich ofert właśnie paski do jabłkowego zegarka. Jednym z nich jest marka Catalyst.

 

Catalyst to marka słynąca z wysokiej jakości akcesoriów. Miałem okazję testować podczas jednego z urlopów ich wodoszczelne etui, które poza najważniejszą cechą jaką jest ochrona przed zalaniem podczas podwodnego filmowania, jest także całkiem zgrabne i ładne.

Recenzja Catalyst Waterproof dla iPhone 6S – Wodoszczelne etui na wakacyjne wyjazdy

Tym razem dzięki uprzejmości sklepu FORCETOP.COM, miałem okazję zapoznać się z ich nowym produktem przeznaczonym dla zegarków Apple Watch.

Jest nim silikonowy pasek Catalyst Sport Apple Watch Band, znacznie różniący się od tych, oferowanych przez Apple.

Choć na co dzień używam Watch’a ze stalową bransoletą, to latem wolę zamienić ją na białych silikonowy pasek. Bardziej pasuje on do letnich ubrań i nie wygląda tak ciężko w upały, jak bransoleta.

Choć materiał z jakiego wykonano pasek Apple jest naprawdę bardzo dobrej jakości, to niestety nieuniknione jest pocenie się ręki pod nim.

CATALYST jest świadomy tego problemu, dlatego zaprojektował pasek do Apple Watcha o przewiewnym ażurowym wzorze w formie kratownicy.

Dzięki temu tylko niewielka część skóry jest rzeczywiście zakryta paskiem, a to sprawia, że mimo noszenia zegarka na ręce, ta nie poci się tak, jak przy produkcie Apple.

Zegarek dobrze wygląda wraz z paskiem Catalyst Sport Band.

W ofercie Catalyst przewidziano paski dla urządzeń z 38 i 42 mm kopertą. Pasek Catalyst bardzo dobrze spisze się podczas monitorowania postępów w pływaniu przy pomocy wodoszczelnych zegarków AW2 i AW3.

Producent oferuje paski dla modeli z kopertą 38 i 42 mm.

Wszystko dlatego, że producent zadbał o bardzo, ale to bardzo solidne zapięcie, które nawet przy intensywnym treningu w wodzie nie ma prawa nam się rozpiąć.

Kotwiczki zapięcia zakleszczają się w pasku gwarantując solidne zapięcie.

Poza zapięciem, które wtapia i zakleszcza się w otworach kratownicy paska, dodatkowo mamy tu szlufkę z wypustką blokującą. Taki mechanizm gwarantuje nam solidne zapięcie.

Podwójne zabezpieczenie zapięcia paska.

Mając pierwsze generacje Apple Watcha, które nie zapewniają wodoszczelności dzięki paskom Catalyst również mamy możliwość ich moczenia w wodzie.

Wszystko dzięki dodatkowemu etui wodoodpornemu dla Apple Watch, który można mocować na paskach Catalyst dzięki mechanizmowi sprężynowemu szybkiego uwalniania. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Praktyczny mechanizm sprężynowy pozwala wygodnie wymieniać paski i dołączać innego kompatybilne akcesoria.

Jakość materiału użytego do stworzenia pasków jest naprawdę świetna. Porównywalna, jeżeli nie lepsza niż te od Apple.

Wysokiej jakości materiał, który nie uczula i nie powoduje odparzeń.

Po kilku dniach noszenia zegarka z tym paskiem nie zauważyłem żadnych odparzeń czy wysypki, co przecież zdarza się bardzo często przy zamiennikach z Aliexpress. Także giętkość tworzywa i przyjemność w dotyku są tu na wysokim poziomie.

Bardzo solidne zapięcie zapewnia bezpieczeństwo podczas intensywnego treningu w wodzie.

Jeżeli szukacie dobrego paska, który zapewni znacznie większy komfort w upalne dni niż pasek od Apple, Catalyst Sport Band będzie dobrym wyborem.

Mimo silikonowego tworzywa pasek pozwala „oddychać” skórze.

Pasek Catalyst Sport Band do recenzji wypożyczył sklep https://B2Btrade.eu

Recenzja paska dla Apple Watch od Catalyst Sport Band

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *