SyncWire ładowarka idealna dla osób podrózujących
SyncWire ładowarka idealna dla osób podrózujących

SyncWire ładowarka idealna dla osób podrózujących

0

SyncWire to ładowarka będąca uniwersalnym gadżetem dla osób podróżujących po całym świecie, a także dla wszystkich lubiących wygodę.

Wyposażona w dwa porty USB o napięciu maksymalnie 3 A ładowarka wykonana została z twardego, bardzo solidnego tworzywa sztucznego, który genialnie się prezentuje i przy pierwszy kontakcie widać, że mamy do czynienia z dobrej jakości urządzeniem.

Producent wyposażył ładowarkę w technologię iSmart, która sprawi, że podłączone urządzenie zostanie w optymalny sposób naładowane i nie zostanie przeładowane, co niekorzystnie wpłynęło by na kondycję baterii w naszym urządzeniu

Ładowarka umiejętnie dostosowuje natężenie dla poszczególnych urządzeń, które podłączone są do dwóch portów jednocześnie. W zestawie z ładowarką otrzymujemy adaptery do typów gniazdek stosowanych w różnych krajach, dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowych akcesoriów, ponieważ mamy dostarczone wszystko wraz z jednym urządzeniem. Cena omawianej ładowarki to 105 zł, moim zdaniem jest to dobra cena za tak rozbudowane możliwości, polecam!

Urządzenie do testów dostarczył sklep internetowy https://zgsklep.pl

SyncWire ładowarka idealna dla osób podrózujących

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *