Recenzja Bluelounge Posto – stojak dla słuchawek nausznych, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad porządkiem na biurku
Recenzja Bluelounge Posto – stojak dla słuchawek nausznych, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad porządkiem na biurku

Recenzja Bluelounge Posto – stojak dla słuchawek nausznych, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad porządkiem na biurku

0

Słuchawki to przy moim komputerze obowiązkowy element. W moim wypadku mają za zadanie nie tylko uprzyjemniać mi pracę, ale również często same stają się przedmiotem tej pracy. Choć byśmy mieli nie wiadomo jak ładny nauszny zestaw słuchawek, to odłożone po prostu na blat biurka wyglądają najzwyczajniej niechlujnie. Dlatego właśnie wymyślono stojaki na słuchawki.

 

Jeden z takich stojaków zawitał także na moje biurko. Jest to model Posto znanej na rynku produktów ułatwiających zachowanie porządku na biurku firmy bluelounge. Jakiś czas temu dostałem od niej uchwyt na kable Cable drop, który ułatwia utrzymanie wielu przewodów USB w ładzie przy naszym miejscu pracy i co ważne, bez konieczności szukania ich gdzieś po podłodze czy innych okolicach biurka. Takich prostych, a za razem praktycznych produktów firma bluelounge ma w ofercie wiele.

Stojak Posto pozwala znaleźć wreszcie własne miejsce dla naszych słuchawek, by wreszcie nie trzeba było ich przekładać z jednego miejsca w drugie na blacie biurka. Przy tym zawieszone na stojaku słuchawki po prostu dobrze się prezentują, a przecież w dzisiejszych czasach wszystko musi dobrze wyglądać, być designerskie, a przy tym jeszcze solidnie wykonane.

Stojak bluelounge Posto wykonany został z trzech rodzajów materiału – sztywnej gumy będącej elementem podtrzymującym pałąk zestawu słuchawkowego, aluminiowej, anodyzowanej stopki oraz plastikowej, matowej podstawy.

Zestaw należy złożyć samodzielnie. Wszystkie elementy są bardzo dobrze dopasowane. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek luzach. To też podczas składania gadżetu (a trzeba to zrobić samodzielnie) trzeba użyć sporo siły, aby wszystko do siebie docisnąć, bez pozostawiania nieestetycznych szpar.

Dobrze, że elementy są naprawdę dobrze wykonane. Zapewniają trwałość, a zaparcie się na stojaku przy ścianie by dobrze wszystkie elementy docisnęły się do siebie, na szczęście nie sprawiło, że coś się uszkodziło, wygięło czy w inny sposób zniszczyło.

Stojak jest bardzo stabilny. Sporej powierzchni podstawa zapewnia użytkownikowi, że podczas czy to odkładania czy zbierania z niego słuchawek, stojak się nie przewraca. Dodatkowo by zwiększyć stabilność, możemy odkleić zabezpieczające folie ze stopek umieszczonych w podstawie, która kryje pod sobą klejące gumowe nóżki.

Nóżki dobrze lepią się do blatu, dzięki czemu stojak nie tylko nie będzie się przewracał, ale także przesuwał. Jako, że zamierzam stojak wykorzystywać także podczas sesji zdjęciowych testowany przeze mnie słuchawek, nie zdecydowałem się na wykorzystanie klejących nóżek. Dobrze jednak, że producent pomyślał o takim rozwiązaniu.

Stojak dostępny jest w dwóch kolorach – testowanym biało srebrnym oraz całkowicie czarnym. Jest w pełni uniwersalny. Można z powodzeniem zawiesić na nim niewielkie słuchawki oraz te z dużymi muszlami.

Trudno powiedzieć czy gadżet ten jest drogi czy tani. Niemniej jednak, jeżeli chcielibyście taki postawić na swoim biurku, będziecie musieli wyjąc z portfela około 90 złotych. Czy warto? Ja nie żałuję zakupu.

Recenzja Bluelounge Posto – stojak dla słuchawek nausznych, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad porządkiem na biurku

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Solidnie wykonany
  • Dobrze wygląda
  • Uniwersalny w dobrze zestawu słuchawkowego

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *