Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync – słuchawki do wszystkiego z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości
Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync – słuchawki do wszystkiego z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości

Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync – słuchawki do wszystkiego z bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości

0

Słuchawek sportowych na rynku jest co nie miara. Ciężko jednak znaleźć słuchawki o dobrym stosunek ceny do jakości. Otrzymałem do testów model słuchawek IFROGZ Sound Hub Sync , który przełamuję tą barierę i w stosunkowo niskiej cenie otrzymujemy coś co gra bardzo dobrze i jest wygodne.

Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync

Producent dostracza nam słuchawki opakowane w ładny i minimalistyczny sposób, można wręcz powiedzieć, że jest to już „standard” wśród producentów. Nie mniej jednak nic całemu zestawowi nie brakuje. Mamy tu zarówno dodatkowe gumki aby dopasować ich rozmiar do naszych preferencji. Miłym zeskoczniem jest pokrowiec, w który zapakujemy nasze grajki gdy będziemy chcieli je gdzieś przetransportować, lub zwyczajnie schować w momencie gdy z nich nie korzystamy.

Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync

Producent nam to usprawnił i nie muszą się one walać bez ładu i składu, tylko pakujemy je w etui i mamy problem z głowy. Gumki i nakładki mamy dostępne w trzech rozmiarach, warto poświęcić chwilę i sprawdzić, który rozmiar będzie dla nas odpowiedni. Może okazać się, że rozmiar rozmiarowi nie równy i zupełne inne odczucia będziemy mieć gdy założymy odmienny wymiar niż pierwotnie.

zestaw IFROGZ Sound Hub Sync

Co do konstrukcji słuchawek, to mamy tu standardowe wypustki, czyli nie są one zakładane na ucho, tylko dopasowują się one za pomocą gumowej wypustki do naszej małżowiny usznej. Dla jednych będzie to wada, a dla innych zaleta. Moim jednak zdaniem działa to w przypadku tego modelu bardzo dobrze i nie ma jakichkolwiek problemów z utrzymywaniem się słuchawek w bezruchu, także do biegania i chociażby jazdy na rowerze będą one jak znalazł.

Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync

Słuchawki są bezprzewodowe, co oznacza że uprawianie sportu, lub zwyczajny spacer będzie przyjemniejszy, bo długi kabel podłączony do naszego telefonu nie będzie w tym przypadku problemem. Omawiany model nie jest w pełni bezprzewodowy, przewód jest, nie jest to taki wynalazek jak AirPodsy. Na kablu znalazł się pilot sterujący, w którym umieszczona została również bateria, która umożliwia odtwarzanie treści przez okres około 8 godzin. Wynik pracy na jednym ładowaniu zadowoli raczej każdego, dlatego pod tym względem nie ma się do czego przyczepić.

Recenzja IFROGZ Sound Hub Sync

Na pilocie kontrolnym umieszczone zostały też klawisze funkcyjne, które umożliwiają sterowanie muzyką bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Co do jakości zastosowanych materiałów, to całość wykonano z plastiku, który sprawia wrażenie całkiem solidnego. Minusem zastosowania gumowanego materiału jest łatwo zbierający się kurz, którego ciężko się pozbyć.

Test IFROGZ Sound Hub Sync

Pod względem jakości dźwięku jest rewelacyjnie! Ba, nawet lepiej, tego się nie spodziewałem wkładając je pierwszy raz do ucha. Zaskoczyły mnie jak soczyście potrafią zagrać i jak czysty produkują dźwięk. Porównując je do o wiele droższych słuchawek to różnice są znikome, a kosztują kilka razy mniej.

Test IFROGZ Sound Hub Sync

Dźwięk jest bogaty w detale. Tony zarówno wysokie, średnie oraz niskie grają równomiernie i nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek przesterowaniach. Bass jaki wydobywa się do naszych uszu jest soczysty i mocny, ale nie dudniący co jest podstawą jak dla mnie. Jednym słowem – petarda!

Test IFROGZ Sound Hub Sync

Podsumowując, jeśli nie chcecie przepłacać, ale nie chcecie też tandety z marketu, to IFROGZ Sound Hub Sync są bardzo dobrym wyborem, którego nikt nie będzie żałował. W cenie około 200 zł otrzymujemy bogaty zestaw, dobrze wykonane słuchawki i rewelacyjną jakość dźwięku. Będą również dobrym wyborem jeśli zależy Wam po prostu na słuchawkach bluetooth, dzięki czemu uwolnicie się niewielkim stopniu od kabli. Mnie osobiście pozostaje polecać je dalej znajomym, którzy poszukują słuchawek w tej kategorii cenowej.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Bogaty zestaw sprzedażowy
  • Dobra jakość zastosowanych materiałów
  • Rewelacyjne, bogate w detale brzmienie
  • Bardzo dobry bass
  • Stosunek ceny do jakości

Wady

  • Rozmiar pilota sterującego mógłby być mniejszy
  • Łatwo zbierający kurz i zanieczyszczenia gumowany materiał
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *