IFrogz Soundhub Tone Comfort Fit – tanie, uniwersalne słuchawki z łącznością bluetooth
IFrogz Soundhub Tone Comfort Fit – tanie, uniwersalne słuchawki z łącznością bluetooth

IFrogz Soundhub Tone Comfort Fit – tanie, uniwersalne słuchawki z łącznością bluetooth

0

Dobrych i tanich słuchawek na rynku konsumenckim nigdy za wiele. Niezmiernie mi miło ogłosić, że do tego grona dołączają słuchawki od firmy iFrogz Soundhub Tone Comfort Fit. Firma iFogz gościła już kilka razy na łamach naszego portalu. Zawsze były to urządzenia dobre i tanie, ale brakowało im tego czegoś. Najnowszy model, który trafił w nasze ręce chciałby przełamać tę dysonans. Czy im się uda?

Zawartość opakowania sprzedażowego IFrogz Soundhub Tone Comfort Fit

Słuchawki przychodzą do właściciela opakowane w niewielki kartonik, który jest analogicznie taki sam dla większości urządzeń z serii „Soundhub”. Opakowanie skrywa na sobie najważniejsze informacje na temat słuchawek, które znajdują się wewnątrz. Na froncie umieszczono także uchylane okienko, przez które możemy zobaczyć słuchawki.

Kartonik, oprócz samych słuchawek skrywa kabelek microusb, którym naładujemy testowane słuchawki. N tym kończy się zawartość wewnętrzna, ale tak naprawdę nic więcej nie potrzeba. Najważniejsze jest danie główne, czyli same słuchawki.

Tanie i dobrze sprawują się w codziennych warunkach

„IFrogz Soundhub Tone Comfort Fit” są słuchawkami z przeznaczeniem do codziennego użytkowania. Możemy w nich zarówno komfortowo biegać, jak i pójść z nimi na spacer, lub zwyczajnie posłuchać na nich muzyki w domowym zaciszu. Słuchawki składają się z kilku elementów, które połączone zostały w jedność. Uwagę zwraca pilot sterujący, który skrywa też w sobie akumulator i magnesik, dzięki któremu możemy je w łatwy i wygodny sposób przyczepić do koszulki.

Słuchawki są typu „dousznego”, dodatkowo wyposażone w gumowe nakładki, dzięki którym słuchawki trzymają się naszego ucha. Jakość wykonania nie jest na najwyższym poziomie, bowiem wszechobecny plastik rzuca się w oczy. Dobrego słowa nie mogę też powiedzieć o samym przewodzie, który łączy dwie pchełki z pilotem sterującym. Jest cienki, łatwo się plącze i z pewnością trzeba na niego uważać, aby dobrze funkcjonował.

Wbudowane magnesy to przydatna sprawa

Dużym plusem omawianych słuchawek jest zastosowanie magnesu w samych pchełkach. Takie rozwiązanie sprawia, że słuchawki nie plączą się aż tak bardzo , jak standardowe słuchawki kablowe. Wbudowany akumulator umożliwia słuchanie muzyki do 8h, co jest wynikiem jak najbardziej zadowalającym.

Według producenta słuchawki są wodoodporne, co potwierdza certyfikat IPX-2. Nie jest to wysoki poziom wodoszczelności, jednak deszcz, lub wytwarzający się podczas treningu pot, nie powinien być straszny dla omawianego modelu.

Słuchawki łączą się z telefonem za pomocą modułu bluetooth. Nie mam żądnych zastrzeżeń do jakości połączenia. Urządzenie zawsze łączyło się z telefonem i bez problemu można było skonfigurować kolejne źródła dźwięku. O aktualnym stanie informuje nas dioda, która umieszczona została na samym pilocie sterującym.

Do opisywania jakości samego dźwięku podchodzę niechętnie, bowiem są to słuchawki za niewielką kwotę, a każdy ma inny słuch muzyczny. W mojej jednak opinii, słuchawki brzmią dobrze, jednak bez fajerwerków. Idealnie sprawdzają się podczas treningów, lub rozmów telefonicznych. Nie możemy tu oczekiwać jakości studyjnej, jednak do codziennego posłuchania muzyki będą jak najbardziej odpowiednie. Doskwiera mi w nich delikatne, ale słyszalne trzeszczenie wyższych partii dźwiękowych.

Słuchawki nie dla każdego

Słuchawki z pewnością nie są dla osób, które oczekują najlepszych rozwiązań i perfekcyjnego dźwięku. Omawiany model z pewnością podpasuje tym, co nie oczekują od słuchawek za niewielkie pieniądze fajerwerków. Dużym plusem jest długi czas pracy na jednym ładowaniu, niska waga, wbudowane magnesy i dobre trzymanie się w uchu, dzięki zastosowaniu gumowych nakładek.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Długi czas pracy na jednym ładowaniu
  • Wbudowane magnesy w słuchawki i pilot sterujący
  • Gumowe nakładki, dzięki którym słuchawki dobrze trzymają się ucha
  • Wodoodporność potwierdzona certyfikatem IPX-2
  • Wysoka uniwersalność - dobre do sportu jak i na codzień
  • Niska cena

Wady

  • Średnia jakość dźwięku
  • Zastosowany kabel nie sprawia wrażenia "wytrzymałego"
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *