Recenzja moshi AirTag Key Ring – powiew luksusu dla lokalizatora do kluczy

Recenzja moshi AirTag Key Ring – powiew luksusu dla lokalizatora do kluczy

Recenzja moshi AirTag Key Ring – powiew luksusu dla lokalizatora do kluczy

0

O tym jak wielką popularnością cieszą się lokalizatory Apple świadczą chociażby liczone w miesiącach opóźnienia w dostawach zamówionych AirTagów tuż po premierze. Moshi AirTag Key Ring, to luksusowe etui wykonane ze skóry. Wegańskiej skóry.

AirTag to lokalizator niesamowity. I choć Apple nieco ukróciło jego możliwości, chociażby pozwalające na ukryte śledzenie niezdających sobie z tego sprawy osób, to wciąż świetne urządzenie, dzięki któremu mamy sporą szansę na odzyskanie zgubionego przedmiotu. Minusem Apple AirTag jest to, że nie posiada ona żadnego mocowania.

Recenzja AirTag lokalizatora do kluczy i nie tylko od Apple + AirTag Loop

Aby przyczepić go do kluczy, bluzy czy chociażby obroży naszego pupila, konieczne jest dokupienie specjalnego mocowania w postaci breloka czy opaski. Na początku dostępna była ich bardzo ograniczona ilość i były one stosunkowo drogie. Obecnie widząc ogromne zainteresowanie AirTagiem, wiele firm zdecydowało się produkować uchwyty do lokalizatorów pod swoją marką. Jedną z nich jest marka moshi, której zapewne nikomu przedstawiać nie trzeba.

Moshi AirTag Key Ring to luksusowe, bardzo piękne i niezwykle praktyczne etui na lokalizator do kluczy Apple AirTag. Wykonane zostało ze skóry wegańskiej – syntetycznego materiału, które fakturą, wyglądem oraz nawet zapachem do złudzenia przypomina prawdziwą, wygarbowaną i spreparowaną skórę zwierzęcą, powstającą w cierpieniu i okrucieństwie.

Jeżeli ktoś z Was już posiada AirTaga i używa go od jakiegoś czasu, zapewne już zdążył zauważać jak delikatnym urządzeniem jest ten gadżet.

Niestety, ale polerowane tworzywo sztucznego na przedzie oraz polerowana stalowa kopuła zbierają ryski od samego patrzenia nia nie.

I tu jest jedna z największych zalet etui na AirTag od moshi – ochrona Apple AirTag 360’.

AirTag umieszczamy w etui w przygotowanej dla niego kieszonce. Użyty materiał w żaden sposób nie wpływa na zasięg lokalizatora, więc o to nie trzeba się martwić. Natomiast chroni go przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

Opracowany przez moshi sposób zamykania kieszonki sprawia, że w etui nie użyto żadnych klipsów czy innego rodzaju elementów. Tylko skóra i stop metalu użyty do solidnego i równie ładnego uchwytu z zapięciem sprężynowym.

Dzięki temu zapięciu w bardzo łatwy sposób można zapisać AirTaga na dowolnym uchu kluczy, obroży zwierzaka, etui z komputerem, plecaku, torby i wielu innych.

Jednak należy wziąć pod uwagę, że zapięcie jest dość niewielkie, co oczywiście ma swoje plusy, ale również drobne minusy. Nie pozwala na przykład przypiąć się bezpośrednio do pilota od mojego samochodu.

Wspomniany syntetyczny materiał oferuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak również na kontakt z cieczą czy bakteriami i wirusami.

Umówmy się – klucze, to nie są najczystsze przedmioty z jakimi mamy do czynienia każdego dnia. Dzięki NanoShield, czyli specjalnej powłoce ochronnej, etui eliminuje wszelkiego rodzaju mikrobom, dzięki czmeu pozostaje higieniczny i bezpieczny.

Moshi AirTag Key Ring, to obecnie najpiękniejsze etui do AirTag jakie do tej pory widziałem.

Oferowane jest w dwóch kolorach – karmelowym brązie oraz pięknej czerni, którą preferuję.

Jeżeli macie AirTaga, to koniecznie kupcie sobie te etui na niego!

Recenzja moshi AirTag Key Ring – powiew luksusu dla lokalizatora do kluczy

5/5 - (15 votes)
Zalety Wady

Zalety

  • Produkt wysokiej jakości
  • Wegańska skóra
  • Praktyczny i piękny
  • Chroni lokalizator przed uszkodzeniami

Wady

  • Zapięcie jest trochę małe
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *