Recenzja INCASE HARDSHELL CASE – OBUDOWA MACBOOK PRO 13” (2018/2017/2016) – w końcu znalazłam idealne etui na MacBooka.
Recenzja INCASE HARDSHELL CASE – OBUDOWA MACBOOK PRO 13” (2018/2017/2016) – w końcu znalazłam idealne etui na MacBooka.

Recenzja INCASE HARDSHELL CASE – OBUDOWA MACBOOK PRO 13” (2018/2017/2016) – w końcu znalazłam idealne etui na MacBooka.

0

Wiele osób po zakupie MacBooka spędza bardzo dużo czasu na szukaniu folii lub naklejki zabezpieczającej na MacBooka. To wcale nie jest takie łatwe. Wiele dostępnych rozwiązań jest albo drogich, albo nie do końca dopasowanych. Jakie ja odnalazłam?

MacBook ma obudowę aluminiową i jak to metal z biegiem czasu lubi się rysować. Komputery i laptopy Apple wyjątkowo wolno tracą na wartości, dlatego warto zadbać o swojego laptopa oraz jego stan, aby móc go później sprzedać w dobrej cenie. Wtedy kwota ta może nam z pewnością pokryć pewną część zakupu nowego. Nie ma też co ukrywać, że MacBook najlepiej wygląda bez żadnego etui, ale musimy wybierać- kwestie estetyczne czy użyteczne?

Gdzie znalazłam?

Firmę Forcetop na pewno znacie i mi była znana już od dawna.

Dokładny link do produktu: TUTAJ

Obudowy są w kilku kolorach. Ja wybrałam taki, aby jak najbardziej przypominał oryginalny, srebrny kolor.

Kilka słów o składaniu zamówienia i wysyłce

O tym wspomnieć musiałam. Zamówienie złożyłam, a następnego dnia rano przesyłka już była u mnie. Sama byłam zaskoczona! Chwila i już mogłam idealnie chronić mojego MacBooka.

Recenzja INCASE HARDSHELL CASE

Zakładanie

Zakładanie z początku wcale nie wydawało mi się takie łatwe. Opakowanie jest plastikowe, więc bałam się, że je uszkodzę. Ale nie było żadnego problemu- nic się nie ułamało, nic się nie porysowało, mimo tego, że nawet je ściągałam parę razy.

Jestem bardzo ciekawa jak materiał zniesie próbę czasu i czy zżółknie. Proces zakładania jest bardzo łatwy. Case można ściągać i zakładać, kiedy tylko nam się podoba, co naprawdę ułatwia jego użytkowanie. Choć myślę, że rzadko zajdzie taka potrzeba.

 

Wykonanie

Etui wykonane jest w sposób precyzyjny, a nawet imponujący. Rzadko co spotyka się już tak dobre firmy. Niby to jest plastik, na początku mnie to nie przekonywało. Wiem już, że plastik nie równa się plastikowi. Ten wykonany jest z bardzo dobrego typu materiału.

Recenzja INCASE HARDSHELL CASE

Wygląd

Podsumowując wcześniejsze słowa etui jest wykonane z plastiku w kilku kolorach. Wymiary są idealne dobrane do parametrów sprzętu. Całość wygląda bardzo przekonująco, choć w dotyku czuć, że to plastik. Do wyglądu można się przyzwyczaić, ale z pewnością to nie będzie jego oryginalna, najlepsza wersja.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

 • Dobra ochrona laptopa
 • Dostępność wielu kolorów
 • Sprzęt nie ześlizguje się z rąk
 • Lekkość
 • Praktyczny
 • Uniwersalny

Wady

 • Nie ochroni laptopa w złych warunkach atmosferycznych
 • Brak zapewniania odpowiedniej ochrony przed złodziejami
 • Brak skutecznej amortyzacji
 • Zaburzenia wyglądu
 • Brak wygody
 • Brak pojemności
Marysia Kujawińska Mam na imię Marysia, mam 21 lat i od 2011 roku jestem blogerką. Uwielbiam dobry design, a z aparatem, telefonem i laptopem prawie wcale się nie rozstaję. Obiektyw to moja druga para oczu na świat.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *