Recenzja iPAKY Case dla iPhone 8
Recenzja iPAKY Case dla iPhone 8

Recenzja iPAKY Case dla iPhone 8

0

Firma IPAKY zaserwowała etui, które pod wieloma względami jest standardowe, ale wyróżnia je kilka dużych zalet. Przeznaczeniem otrzymanego case’a jest założenie go na iPhone’a 7 lub 8, mimo wszystko z powodu braku posiadanych urządzeń testowałem go na iPhonie 6s, który różni się tylko obiektywem aparatu.

Etui wykonane zostało ze sztywnego silikonu, które imituje (w głównej jego części) szczotkowane aluminium.

Ciekawego designu dodają również dwa wgłębienia o fakturze odmiennej do pozostałej części etui. Jest eleganckie i równocześnie dobrze chroni sprzęt przed upadkami i zarysowaniami.

Producent w omawianym etui zaprojektował wycięcie, przez które widnieje logo Apple, dla mnie jest to fajny „bajer” dodający ciekawego efektu.

Przy tego typu zabezpieczeniach dla telefonu, ważne żeby było one dobrze spasowane, a takie jest właśnie etui od firmy IPAKY.

Ergonomia użytkowania stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki pokrowcowi telefon trzyma się przyjemnie, a sam case nie ma nieprzyjemnych dla rąk elementów.

Etui do recenzji dostarczył sklep z akcesoriami HURTEL.PL

Recenzja iPAKY Case dla iPhone 8

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • bardzo dobre spasowanie ze smartfonem
  • jakość wykonania
  • wygląd
  • cena

Wady

  • brak
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *