Recenzja UAG LEATHER Straps – skórzany pasek wysokiej jakości dla Apple Watch’a 42/44 mm

Recenzja UAG LEATHER Straps – skórzany pasek wysokiej jakości dla Apple Watch’a 42/44 mm

0

Recenzja UAG LEATHER Straps – skórzany pasek wysokiej jakości dla Apple Watch’a 42/44 mm

0

UAG to producent wysokiej jakości akcesoriów do smart urządzeń o wysokim stopniu odporności na uszkodzenia. Testowaliśmy wiele etui tego producenta. Jednak tym razem do naszych rąk trafił pasek z prawdziwej skóry do zegarka Apple Watch – UAG LEATHER Straps.

Jest przepiękny! Taka była moja pierwsza myśl, gdy otworzyłem pudełko od paska UAG LEATHER Straps. Producent zapewnia z pudełka, że do jego stworzenia wykorzystano najwyższej jakości prawdziwą skórę, a elementy takie jak sprzączką, klips czy wsuwki mocujące do Apple’a Watcha to stal.

Pasek jest genialnie wykończony z precyzyjnym obszyciem nicią, perfekcyjnie wykonanymi otworami i doskonałym dopasowaniem do zegarka. Stalowe elementy zostały zabarwione na czarno.

Zapach prawdziwej skóry przez kilka dni był bardzo intensywny po założeniu go na rękę. Po kilku dniach albo nieco zwietrzał, albo po prostu się do niego przyzwyczaiłem. Mocowania do zegarka wykonane zostały ze stali. Są świetnie wykończone. Precyzja z jaką je wykonano sprawia, że bardzo łatwo mocując się w zegarku i „klikają” na zapince. Dosłownie jak w oryginalnych paskach Apple, albo może nawet i lepiej.

Solidna stalowa sprzączka do zapinania paska jest bardzo przyjemna. Sprawia wrażenie solidnej. Nie sprawia problemu podczas zapiania. Dość jednak mocno odstaje, gdy zapniemy pasek na ręce, do czego musiałem się chwile przyzwyczaić.

Dużym plusem jest klips dopinający koniec paska, dzięki czmeu nie odstaje i nie majta się. Pasek został dodatkowo oznaczony wybitym logiem UAG, co tylko dodaje mu wyglądu.

Z powodu czarnych zapinek do koperty zegarka, idealnie współgra z Watchem Space Grey. Nieco słabiej będzie to wyglądać przy wersji Silver, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Dużym plusem jest to, że w końcu ręka pod paskiem nie poci mi się tak, jak to ma miejsce w przypadku silikonowego paska Apple.

Dużym zaskoczeniem jest również cena. 189 złotych, to oferta jaką znalazłem za nowy pasek na popularnym portalu sprzedażowym. Jak za prawdziwą skórę i taką jakość, sami przyznacie, że to niewiele. To nawet sporo mniej, jak za silikon od Apple.

Pasek UAG LEATHER Straps do recenzji dostarczył ALSTOR, właściciel sklepu iCorner.pl

Recenzja UAG LEATHER Straps – skórzany pasek wysokiej jakości dla Apple Watch’a 42/44 mm

Zalety Wady

Zalety

  • Wysokiej jakości prawdziwa skóra
  • Genialne wykończenie elementów stalowych
  • Idealne dopasowanie do zegarka Apple
  • Dodatkowy klips do końcówki paska
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *