Recenzja INCASE PROTECTIVE GUARD COVER – ETUI IPHONE X (ROSE GOLD)- najlepsze etui na smartfona jakie kiedykolwiek miałam!
Recenzja INCASE PROTECTIVE GUARD COVER – ETUI IPHONE X (ROSE GOLD)- najlepsze etui na smartfona jakie kiedykolwiek miałam!

Recenzja INCASE PROTECTIVE GUARD COVER – ETUI IPHONE X (ROSE GOLD)- najlepsze etui na smartfona jakie kiedykolwiek miałam!

0

Chronicie swoje smartfony? Ja zawsze i dzięki temu jestem dużo spokojniejsza. Teraz nowe iPhony mają szklaną konstrukcję i duży ekran i tym bardziej boje się, że coś się stanie. Miałam bardzo dużo etui, ale moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest Incase za rozsądne pieniądze. Bardzo ważny jest minimalizm i dobre rozwiązanie, a przede wszystkim znakomite spełnianie swoich funkcji. Czy ten case daje rade?

Etui

Etui to taka tarcza na każde upadki. Każdy smartfon na pewno prędzej czy później jakiś zaliczy i miejmy nadzieje, że te mniej poważne.

Mój taki właśnie zaliczył i (uff) muszę powiedzieć, że obeszło się bez żadnych problemów. Myślę, że taki upadek wystarczy, aby polecić tą ochronę.

Telefon zabezpieczony przed każdym upadkiem

Podobno iPhony są najbardziej podatnymi na zniszczenia smartfonami. Dlatego warto zaopatrzyć się w jakieś etui. Poza tym mając taki drogi sprzęt i zwracając uwagę na to ile kosztuje wymiana szybki nie zwlekałabym z kupnem etui ani chwili.

Incase Protective Guard Cover to elastyczne etui na iPhone’y, które łączą w sobie nowoczesny design i posiadają doskonałe właściwości ochronne materiału o nazwie TENSEAERLITE. Jest to specjalna struktura, która doskonale radzi sobie z każdą siłą upadku, a właściwie z jej rozpraszaniem.

Recenzja INCASE PROTECTIVE GUARD COVER

Funkcjonalność

Etui Incase sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni, nie powiększa go zbytnio i nie traci się wygody użytkowania. Ma specjalny wzór ułatwiający chwyt. A co najważniejsze- telefon nie ześlizguje się z dłoni. Dzięki etui urządzenie nie jest narażone na przypadkowe uszkodzenia, np. gdy wypadnie nam z kieszeni lub miałby porysować się w torebce. Case posiada precyzyjne wycięcia na głośniki i gniazdo Lightroom.

Recenzja INCASE PROTECTIVE GUARD COVER

Produkty Incase produkowane są w USA, gdzie w ich produkcji uczestniczy wielu specjalistów, którzy każdego dnia mają do czynienia ze światem designu i wieloma produktami Apple. Firma wybiegła na wprost oczekiwaniom klienta.

Etui INCASE PROTECTIVE GUARD COVER do recenzji użyczył sklep Forcetop

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

 • Nowoczesny design
 • Doskonała ochrona
 • Ochrona wszystkich boków telefonu (oprócz ekranu)
 • Telefon zachowuje swój oryginalny kształt
 • Zakochanie ładnego designu
 • Wygodne użytkowanie
 • Kilka kolorów: różowy, czarny, niebieski, przeźroczysty
 • Technologia TENSAERLITE
 • Kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym i Apple Pay
 • Widoczne prześwitujące logo Apple i nazwa iPhone z tyłu telefonu

Wady

 • Brak ochrony z przodu ekranu
 • Cena (89zł)
 • Blade kolory
Marysia Kujawińska Mam na imię Marysia, mam 21 lat i od 2011 roku jestem blogerką. Uwielbiam dobry design, a z aparatem, telefonem i laptopem prawie wcale się nie rozstaję. Obiektyw to moja druga para oczu na świat.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *