Recenzja KERO NOMAD CABLE – Brelok Lightening wprost z Kickstartera

Recenzja KERO NOMAD CABLE – Brelok Lightening wprost z Kickstartera

0

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 3

 

KERO to nowa marka akcesoriów, która zawitała do Polski z Chicago. W swojej ofercie firma posiada wysokiej jakości akcesoria do produktów Apple certyfikowane przez jabłkowego producenta. Do testów otrzymałem flagowy produkt, dzięki któremu firma powstała, a stało się to w 2012 roku dzięki udanej zbiórce środków na popularnym portalu co-founderskim KICKSTARTER.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 5 

KERO NOMAD CABLE to kolejny brelok-kabel, dzięki któremu niezależnie od tego gdzie akurat się znajdziemy, możemy mieć kabel do naładowania naszego iPhone’a czy zgrania zdjęć zawsze przy sobie, a dokładni tuż przy kluczach od domu lub kluczyku do auta.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 16

Kabelek jest niewielkich rozmiarów, wykonany został z bardzo trwałych materiałów dobrej jakości. Solidna izolacja przewodu, masywne wtyczki i doskonale dopasowanie złącza USB do zawleczki zdaje się to tylko potwierdzać.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 6

Przewody NOMAD dostępne są w ładnym, błękitnym kolorze. W zestawie sprzedażowym nie znajdziemy nic więcej prócz samego kabelka i zawleczki.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 8

Zawleczka została wyposażona w uchwyt, dzięki któremu możemy zaczepić ją do kółka na klucze i nosić przewód w kieszeni lub torbie. Kabelek jest bardzo krótki, przez co nie wpływa na wygodę noszenia kluczyka z zapiętym w kółko kabelkiem w kieszeni.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 17

Solidne materiały sprawiają, że nawet ciasna kieszeń spodni nie powinna wpłynąć negatywnie na jego działanie.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 12

Kabelek trzyma się kółka na klucze tylko za pomocą wspomnianej zawleczki. Kiedy skończymy korzystać z przewodu, wystarczy że wsuniemy go z powrotem do zawleczki.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 9

Nie ma się co obawiać, że przewód przez przypadek nam się wysunie z niej i go zgubimy. Producent przewidział taką ewentualność i wyposażył zawleczkę w specjalną blokadę, która znajdziemy w jej wnętrzu.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 11

Dzięki blokadzie i wyciętym otworom w samej wtyczce USB, kabelek dość trudno wysunąć z zawleczki, a tym bardziej trudno aby wysunął się sam.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 14

Podczas wsuwania wtyku USB do zawleczki słychać kliknięcie, które potwierdza na solidne zapięcie kabla w zatyczce.

Recenzja KERO NOMAD CABLE w AppleMobile.pl 1

Kabelek posiada końcówkę Lightening, która pasuje do wszystkich nowych mobilnych urządzeń Apple wyposażonych w ten port, a więc do iPhone?ów od modelu 5 w górę, od iPad?a Retina 4G, każdego modelu iPada Mini, oraz do iPodów Nano 7G i Touch 5G. Kabelek posiada chip autentyfikacyjny, uwierzytelniający przyznany przez Apple certyfikat Made for iPhone. Dzięki temu mamy pewność bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tego przewodu z naszymi iGadżetami.

kup ten produkt

Zalety:

  • + Możemy mieć kabel zawsze przy sobie
  • + Niewielkie rozmiary
  • + Fajny pomysł na brelok do kluczy
  • + Przemyślana zatyczka z blokadą
  • + Certyfikat MFI

Wady:

  • brak
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *