Recenzja JCPAL BOLT 30W Car Charger – to jest moja ładowarka samochodowa dla iPhone XS Max

Recenzja JCPAL BOLT 30W Car Charger – to jest moja ładowarka samochodowa dla iPhone XS Max

Recenzja JCPAL BOLT 30W Car Charger – to jest moja ładowarka samochodowa dla iPhone XS Max

0

Co raz większe smartfony są wyposażane w coraz większe i pojemniejsze baterie. Te niestety co raz dłużej muszą być ładowane, aby zapewnić naładowanie do pełna. Dzięki nowoczesnym ładowarką, proces ładowania może być krótszy, a ta ładowarka od JCPAL wydaje się być najbardziej aktualnie przydatna względem innych dostępnych na rynku, a przy tym tania.

Ostatnio całkiem sporo trafia do mnie ładowarek samochodowych. Widać, że wiosna już tuż, tuż, a firmy zajmujące się sprzedażą akcesoriów do elektroniki użytkowej zbroją się przed zbliżającym sezonem. Zapewne zaraz pojawią się jakieś nowe uchwyty samochodowe i kolejne ładowarki, bo przecież bez nich wyjechać na długi weekend czy wakacje się nie da. JCPAL BOLT 30W to ładowarka samochodowa do złącza zapalniczki.

Niby zwykła ładowarka, jednak wcale nie taka zwykła jak te dotychczas przez większość z nas stosowana. Różni się za sprawą portu QC3.0 zapewniającego bardzo szybkie ładowanie kompatybilnych smartfonów i tabletów z mocą 18W. Tu przypomnijmy, standardowa ładowarka sieciowa dołączana do zestawu z iPhonem ładuje go z mocą 5W. Różnica jest więc spora.

Ładowarka wyposażona jest w dwa porty w standardzie USB typu A. Można więc podpiąć do niej najbardziej popularne kable i ładować dowolne urządzenia – od nawigacji czy rejestratora wideo, po najnowszego iPhone’a, który QC30 wspiera. Nie ma w niej portu USB-C i ładowania Power Delivery. Bo po co? Choć dostrzegam ogromną zaletę Power Delivery, to trzeba sobie uczciwe przyznać, to technologia, która dopiero się upowszechnia i jeszcze sporo wody w Odrze upłynie, nim na stałe się u nas zadomowi.

Pojutrze wybieram się na wyczekiwany urlop, gdzie samochodem zrobię bardzo długo trasę przez trzy stany USA, korzystając z tradycyjnej nawigacji oraz tej w telefonie. Nie będę miał wiele czasu na jego ładowanie w hotelowych pokojach, dlatego ładowarka samochodowa, która zapewnia bezpieczeństwo podłączanym do niej urządzeniom to dla mnie podstawa. Tak właśnie trafiła do mnie ta od JCPAL.

Urządzenie oferuje ładowanie w standardzie QC3.0 o mocy 19W oraz drugi port 2.4A, którym zasilę tradycyjną nawigację, bo ponoć na pustyni trudno o zasięg, a przez to mogą pojawić się problemy z Google Maps. Jak zapewnia producent, urządzenie posiada bardzo zaawansowane systemy wykrywania przeciążenia, sterowania zwarciami i temperaturą, gwarantując nam pełne bezpieczeństwo podczas ładowania smartfonu. Kiedy bilety na samolot, vouchery na samochód i hotele ma się w telefonie, jego bezpieczeństwo wydaje się być kluczowe.

Podobno pół baterii może naładować już w 30 minut. Zaglądajcie na nasz profil na FB, będę informował się jak spisuje w boju. Na razie mogę powiedzieć, że działa J

Ładowarkę w najlepszej cenie możecie kupić w ZGSKLEP. Kosztuje 89zł złotych. Dobra oferta.

Recenzja JCPAL BOLT 30W Car Charger – to jest moja ładowarka samochodowa

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.