Recenzja XQISIT Slim Wallet Case fot the new 4.7″ iPhone 6 – portfel dla iPhone’a 6

Recenzja XQISIT Slim Wallet Case fot the new 4.7″ iPhone 6 – portfel dla iPhone’a 6

0

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 21

Marka XQISIT przysłała do nas ciekawe etui dedykowane najnowszemu smartfonowi marki Apple – iPhone’owi 6. Slim Wallet Case, to etui typu portfel, w którym nie tylko zabezpieczymy nasz telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przy okazji schowamy kartę płatniczą lub dokumenty.

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 17

 

Etui wykonane jest z syntetycznej skóry w kolorze błękitnym. Materiał ten jest dość dobrej jakości. W dotyku przypomina prawdziwą skórę.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 18

 

By osłaniająca ekran klapka przypadkowo nam się nie otwierała, na przykład podczas upadku telefonu na ziemię, producent zabezpieczył ją dodatkowym paskiem z wszytym magnesem. Magnesik całkiem dobrze trzyma nam całość w kupie.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 19

 

Z tyłu nie znajdziemy żadnych niepotrzebnych zdobień. Znajduje się tu jedynie delikatne, wytłoczone logo producenta oraz wycięcie na aparat fotograficzny telefonu.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 20

 

Wewnątrz znajdziemy dwie przegródki na plastikowe karty lub dokumenty. Z powodzeniem możemy tu wsadzić kartę płatniczą, dowód osobisty, kartę płatniczą i ruszać w miasto. Bez portfela, torebki, pieniędzy.

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 26

 

Miejsce na dodatkowe karty znajdziemy w jednej dużej zakłądce znajdującej się pod przegródkami. Trzeba przyznać, że to dość wygodne etui, dzięki któremu wychodząc z domu nie musimy zabierać wielu często zbędnych rzeczy.

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 25

Etui przez to, że jest bardzo cienkie, nie zwiększa nam zbyt bardzo gabarytów całego urządzenia. Mimo, że mamy tu chroniony przód i tył telefonu, a dodatkowo możemy zabrać kilka przydatnych rzeczy, nie musząc nosić portfela i torebki, nadal jest to wygodna rzecz do przenoszenia.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 24

 

iPhone’owy portfelem bardzo dobrze się prezentuje w ręce. Kolor zwróci uwagę każdego.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 22

 

Wkładka, która utrzymuje komórkę w etui jest bardzo solidna i dobrze wykonana. Telefon dość łatwo się w nim mieści i dość trudno jest go z niej wyjąć.

 

Recenzja xqisit slim wallet case dla iphone 6 w AppleMobile.pl 21

 

Jeżeli potrzebujecie etui na telefon, które będzie pełniło funkcję nie tylko ochronną dla samego telefonu, to XQISIT Slim Wallet Case fot the new 4.7″ iPhone 6 jest warty rozważenia.

 

kup ten produkt

 

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *