Recenzja Innergie PocketCell – mały powerbank o dużej pojemności
Recenzja Innergie PocketCell – mały powerbank o dużej pojemności
0

Recenzja Innergie PocketCell – mały powerbank o dużej pojemności

0

Firma Power Solution, właściciel sklepu internetowego Mobidick.pl dostarczył mi ciekawy power bank marki Innergie. Model PocketCell to kompaktowych rozmiarów bateria zewnętrzna, która szczególnie panie mogą zawsze mieć przy sobie w torebce. Gabarytami nie jest większa od pomadki, a pojemność 3000 mAh zapewnia conajmniej jedno pełne ładowanie dla iPhone’a.Recenzja Innergie PocketCell w AppleMobile.pl 1

Ten niewielki bank mocy mieści w sumie aż 3000 mAh godzin pojemności. Dzięki skumulowanej energii pozwala naładować conajmniej raz baterię iPhone’a 6/6S, która została w pełni rozładowana. Małe gabaryty sprawiają, że gadżet możemy mieć zawsze przy sobie.

Recenzja Innergie PocketCell w AppleMobile.pl 2

W zestawie znajdziemy krótki kabel microUSB do ładowania akumulatora wbudowanego w PocketCell oraz materiałowe etui do jego przenoszenia. Niestety w zestawie nie znajdziemy kabelka Lightening. Wszystko dlatego, ze jest to powerbank uniwersalny, pozwalający ładować nie tylko gadżety z jabłuszkiem na obudowie, ale także smartfony innych producentów.

Recenzja Innergie PocketCell w AppleMobile.pl 3

O stanie naładowania ogniwa wbudowanego w bank Innergie dowiemy się dzięki diodom wbudowanym w urządzenie. Wystarczy nacisnąć przycisk, by rozświetliły się na niebiesko informując o stanie naładowania.

Recenzja Innergie PocketCell w AppleMobile.pl 4

Wysokiej jakości ogniwo zapewnia setki cykli ładowania, bez obawy o spadek wydajności. Solidna obudowa z tworzywa sztucznego nie tylko świetnie wygląda za sprawą lakierowanej powłoki, ale również jest odporna na upadki i inne mechaniczne uszkodzenia. Za bank o pojemności 3000 mAh musimy zapłacić 179 złotych.

Recenzja Innergie PocketCell w AppleMobile.pl 5

Kupicie je tu https://mobidick.pl/sklep/pocket-cell/

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Małe gabaryty
  • Spora pojemność
  • Bardzo dobrze wykonany
  • Uniwersalny

Wady

  • Cena
Oceny
  • Jakość/Wykonanie
  • Bogatość zestawu
  • Uniwersalność w działaniu
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *