Recenzja uchwytu samochodowego Quad Lock
Recenzja uchwytu samochodowego Quad Lock

Recenzja uchwytu samochodowego Quad Lock

0

Quad Lock to system mocowań smartfonu w różnych miejscach, który raz na zawsze rozwiązuje problem gdzie odłożyć telefon w domu, w pracy, na rowerze czy właśnie w samochodzie. Dzięki etui ze specjalnie stworzonym otworem, zapewnia szybkie i niezwykle solidne mocowanie telefonu w różnego rodzaju uchwytach. Korzystając z Quad Lock nie tylko chronimy nasz telefon w wysokiej jakości etui, ale przy okazji możemy go łatwo odpiąć z ramy rowerowej, zawiesić w aucie i pojechać w góry. Tam zdjąć rower z samochodowego bagażnika, jeden klik i mamy telefon znów przytwierdzony do roweru, by móc wyruszyć w rowerową wycieczkę w nieznane. Firma ZGSKLEP.PL będąca bezpośrednim dystrybutorem tego rozwiązania w Polsce dosłała nam do testów uchwyt samochodowy Quad LOCK

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 3

Obudowa uchwytu wykonana została z bardzo solidnego tworzywa sztucznego. Wystarczy wziąć go do ręki by od razu poczuć, że ktoś tu mocno się przyłożył do jego stworzenia.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 9

Uchwyt składa się z jednego monolitycznego elementu. Głowica mocująca jest ruchoma, dzięki czemu możemy dostosować sobie kąt widzenia.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 7

Uchwyt samochodowy Quad Lock, to naprawdę bardzo dobry uchwyt, który zapewni nam, że podczas jazdy w trudnym terenie telefon na pewno się nam nie przekrzywi, nie poruszy, a tym bardziej nie odpadnie z uchwytu.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 6

Quad Lock mocowany jest za pomocą przyssawki do szyby przedniej samochodu. Odpowiednie wyprofilowany uchwyt sprawia, że po zamocowaniu telefonu w etui jest on pod dobrym kątem do kierowcy. Istnieje również możliwość zamocowania Quad Locka do poszycia kokpitu.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 11

W tym celu musimy użyć specjalnego krążka z zestawu, który posiada warstwę klejącą z jednej strony oraz płaską powierzchnię z drugiej.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 12

Warstwa klejowa jest przeznaczona do montażu na kokpicie auta. Po zamocowania krążka wystarczy już tylko przykleić przyssawką uchwyt do niego.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 4

Minusem tego uchwytu niestety jest cena. Kosztuje on 199 złotych. Dodatkowo trzeba dokupić odpowiednie etui Quad Lock dla naszego telefonu.

Recenzja Quad Lock uchwyt do samochodu w AppleMobile.pl 5

To również spory wydatek 119-149 złotych. Jeżeli jednak zależy nam na systemowym rozwiązaniu uchwytowym dla roweru, auta  czy domu, Quad Lock napewno spełni Twoje oczekiwania i zapewni solidne umocowanie telefonu.

 

kup ten produkt

Recenzja uchwytu samochodowego Quad Lock

 

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Solidnie wykonany
  • Możliwość zamocowania na szybie i kokpicie
  • Pozwala łatwo zamocować i odpiąć telefon

Wady

  • Wysoka cena zakupu
  • Wymaga zakupu dodatkowego etui
Oceny
  • Cena/Jakość
  • Solidność wykonania
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *