Recenzja Incipio Performance Series Level 5 czyli Minister Obrony poleca…

0

Przyjemne w dotyku etui marki Incipio chroni naszego smartfona przed upadkiem z niemal 1.5 metra, kurzem i lekkim zachlapaniem. Nie jest to może najpiękniejszy case, jaki kiedykolwiek widzieliście. Jednak jego 5 stopień ochrony i militarny certyfikat Ministerstwa Obrony Stanów Zjednoczonych Ameryki jasno mówi, że nie o wygląd w tym produkcie chodzi.

Recenzja Incipio Performance Series level 5 w AppleMobile.pl 13

Jak czytamy w opisie producenta, Incpio Performance to owoc realizacji projektu 360 stopniowej ochrony iPhone’a 6 oraz 6S w jednym etui. I rzeczywiście tak jest. W zestawie znajdziemy trzyelementową obudowę oraz klips do paska.

Recenzja Incipio Performance Series level 5 w AppleMobile.pl 8

Do testów udostępniono nam model w kolorze fioletowym z podkreślającymi wygląd wstawkami przezroczystymi oraz błękitnymi. Klips natomiast jest czarny. Obudowa dostępna jest w sprzedaży w różnych kolorach.

Recenzja Incipio Performance Series level 5 w AppleMobile.pl 14

Etui wykonane zostało z twardego i solidnego poliwęglanu ukształtowanego w strukturę podobną do plastra miodu, którego zadaniem jest rozproszyć siłę uderzenia. Elastyczny bumper wbudowany w etui pomaga zaabsorbować wstrząsy i przejmuje część energii. Dzięki temu nasz telefon jeżeli upadnie nawet na bardzo twarde podłoże, to nie powinno się nic z nim stać złego.

Recenzja Incipio Performance Series level 5 w AppleMobile.pl 7

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *