Recenzja GEARMAX Voyage Bumper Sleeve Case, bumper dla Macbooka i iPada Pro 12.9″
Recenzja GEARMAX Voyage Bumper Sleeve Case, bumper dla Macbooka i iPada Pro 12.9″

Recenzja GEARMAX Voyage Bumper Sleeve Case, bumper dla Macbooka i iPada Pro 12.9″

0

Był już bumper dla iPhone’a i dla zegarka Apple Watch. Dlaczego więc nie skorzystać z bumpera dla Macbooka czy iPada? Tym bardziej, że zabierając laptop w podróż samolotem, coraz częściej będzie musiał on wypełnić główny bagaż, a nie walizkę podręczną. Warto więc komputer dobrze zabezpieczyć, mimo że chowamy go do solidnej walizki.Praktycznym zabezpieczeniem chroniącym komputer na czas podróży jest właśnie akcesorium firmy GERMAX, której produkty znajdziemy w dobrze Wam już znanym z innych recenzji akcesoriów sklepie ZGSKLEP.PL.

Do testów dostarczono mi Bumper Sleeve Case – etui dedykowane komputerom o maksymalnej przekątnej 13.3 cala. Idealnie pasuje na MacBooka Pro i Air z 13 calowym ekranem.

Etui wykonano z nowoczesnych materiałów – TPU oraz tkanin sztucznych, które zapewniają solidną ochronę nie tylko przed uciskiem i zmiażdżeniem, ale także kurzem czy nieplanowanym zachlapaniem.

Producent projektując ten bumper dużą wagę przywiązał do projektu przetłoczeń, których zadaniem jest równomierne rozłożenie energii powstałej w wyniku uderzeń czy ucisku.

Dzięki temu, jeżeli nasz komputer będzie musiał wylądować w walizce, byśmy my mogli wsiąść i polecieć samolotem, nie powinno mu się nic złego stać.

W koło etui użyto materiału TPU, który w dotyku przypomina gumę, jest jednak znacznie trwalszy i solidniejszy od gumy. Dzięki temu komputer znajdujący się wewnątrz jest także chroniony przed przypadkowymi uderzeniami krawędzią obudowy.

Etui jest bardzo smukłe. Mimo dopasowanych kształtów, nie miałem większego problemu by zmieścić w nim 13 calowego Maka Pro dodatkowo zabezpieczonego obudową na klapie i spodzie komputera.

Używając go taka dodatkowa ochrona nie jest jednak potrzebna. Delikatna aluminiowa obudowa Macbooka, która lubi zbierać ryski, powinna się wewnątrz tego etui czuć świetnie, gdyż jest ono wyłożone przyjemnym, miękkim materiałem.

Etui kosztuje 149 złotych. Dostępne jest w kilku różnych kolorach. Świetna jakość za rozsądną cenę.

Recenzja GEARMAX Voyage Bumper Sleeve Case, bumper dla Macbooka i iPada Pro 12.9″

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Solidna ochrona
  • Uniwersalny rozmiar
  • Bardzo dobrej jakości materiały
  • Atrakcyjna cena w stosunku do jakości
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Poziom ochrony
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *