Recenzja etui SPIGEN La Manon Classy dla iPhone 11 Pro

Recenzja etui SPIGEN La Manon Classy dla iPhone 11 Pro

Recenzja etui SPIGEN La Manon Classy dla iPhone 11 Pro

0

Etui dla iPhone 11 Pro od Spigen mają stałą rzesze oddanych użytkowników. Cenione za jakość wykonania, dopasowanie i design sprawiają, że dla wielu osób po zakupie nowego modelu, case od Spigen jest pierwszym wyborem. Teraz producent wprowadził nową serię etui o ekskluzywnym wzornictwie La Manon Classy.

Etui prezentuje się bardzo dobrze. Głęboka czerń materiału TPU o wyjątkowej jak na etui fakturze, sprawia wrażenie drogiego. Całość podkreślona została złotym logotypem La Manon Classy.

Swoje oryginalne wykończenie posiada również wnętrze etui. Niemal w całości wypełnione zostało znaczkami M o ciekawej konfiguracji. O tym, że etui powstało z myśli marki SPIGEN dowiadujemy się wyłącznie za sprawą małego, złotego logotypu właśnie w środku

Etui chroni całą stalową ramę telefonu, również w dolnej podstawie, gdzie znajduje się port Lightening. To duża zaleta, ponieważ większość etui posiada ochronę wyłącznie na górnej podstawie i bokach ramki, pozostawiając dolną podstawę zupełnie nie zakrytą. Tak jest chociażby w przypadku, firmowych, skórzanych etui Apple.

W przypadku etui Spigen La Manon dolna część stalowego korpusu jest osłoniętą. Dla zapewnienia pełnej funkcjonalności telefonu producent zdecydował się wyłącznie na wycięcie odpowiednich otworów.

Otwór wycięto także dla klawisza przełączającego telefon w tryb wyciszenia. Natomiast znajdujące się pod nim klawisze regulacji głośności zostały zasłonięte i przedłużone za pomocą zaślepek.

To chroni nie tylko klawisze, ale również zwiększa komfort obsługi telefonu używanego właśnie w etui.

Producent przewidział również to, co dla wielu użytkowników stało się faktem dopiero po zakupie – szklana klapka wraz z elementem wokół obiektywów, mimo wykonania jej z mocnego szkła i tak potrafi się stłuc.

Dlatego w etui La Manon wokół „wyspy” z aparatami stworzono kołnierz bezpieczeństwa, który choć trochę pozwala zabezpieczy telefon, który wyląduje na twardej podłodze.

Telefon w tym etui prezentuje się bajecznie. Przy tym dobrze leży w dłoni i nie mamy wrażenia, jakby miał się zaraz wymsknąć nam z ręki. Jeżeli po załączonych tu zdjęciach również jesteście pod wrażeniem tego etui, możecie je kupić w całkiem niezłej cenie w sklepie 4GSM.pl, który wypożyczył nam je do recenzji.

Recenzja etui SPIGEN La Manon Classy dla iPhone 11 Pro

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.