Recenzja AUKEY AC Wall Charger – Solidne zasilanie nawet 4 tabletów na raz
Recenzja AUKEY AC Wall Charger – Solidne zasilanie nawet 4 tabletów na raz

Recenzja AUKEY AC Wall Charger – Solidne zasilanie nawet 4 tabletów na raz

0

To nie jest akcesorium dla każdego. Z takiego zasilacz najbardziej skorzysta wąskie grono użytkowników, potrzebujących szybkie doładowania kilku urządzeń o dużym poborze prądu – szybko i solidnie. AUKEY AC Wall Charger to ładowarka wyposażona w 4 porty USB, każdy o wydajności prądowej 2.4A. Jest prąd, jest moc, a dokładnie 40W.

 Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 1

Niewiele osób potrzebuje takiej ładowarki. Największy użytek zrobi z niej osoby, które mają na przykład kilka tabletów firmowych lub szkolnych i potrzebują je szybko naładować. Dzięki temu, że zasilacz marki AUKEY jest wyposażony w aż 4 porty USB, zajmując tylko jedno gniazdko w ścianie zrobi to szybko i sprawnie. Niewielkie gabaryty tego zasilacza pozwolą go z powodzeniem zabrać w najdalsza podróż, a solidne wykonanie sprawi, że nawet przy trudnej wyprawie nie się z nią nie powinno stać.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 9

W zestawie nie znajdziemy nic po za samym zasilaczem. Ten wykonany jest z solidnego tworzywa sztucznego. Złącza USB natomiast posiadają turkusowe wkładki.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 4

Po podłączeniu do gniazdka zapala się w niewielkim logo tuż przy krawędzi w rogu zielona dioda LED informująca o pracy zasilacza.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 3

Tą ładowarka naładujemy różne urządzenia. Mogą to być telefony komórkowe, odtwarzacze muzyczne, kamerki sportowe i oczywiście najbardziej prądolubne – tablety.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 8

Elektronika zasilacza odpowiednio dobre parametry prądu podawane do urządzenia. Nie ma więcej obawy o to, że urządzenie się spali od nadmiaru natężenia prądu. Ważna jest tu informacja, że zasilacz jest przygotowany na maksymalny pobór 8 amperów. Według producenta poradzi sobie także z 4 podłączonymi równocześnie urządzeniami o poborze 2.4A.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 5

Przy zasilaczu kompaktowym, o tak niewielkich rozmiarach jest to wynik lepiej niż bardzo dobry. Jeżeli szukacie dobrego zasilacza do ładowania kilku urządzeń równocześnie, które zadba o szybkie, ale przy tym bezpieczne ładowanie, ta ładowarka spełni te kryteria.

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 6

Można ją kupić w CSOP. Cena to 85 złotych. Obudowa tej ładowarki ma jeszcze jedną zaletę. Może służyć jako podstawka na telefon podczas ładowania 😉

Recenzja AUKEY AC Wall Charger w AppleMobile.pl 7

Recenzja AUKEY AC Wall Charger – Solidne zasilanie nawet 4 tabletów na raz

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Wydajny zasilacz
  • 4 porty USB z jednego gniazdka w ścianie
  • Prąd 2.4A na każdym porce
  • Niewielkie gabaryty

Wady

  • brak
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Wykonanie
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *