Recenzja akcesoriów TYLT ? bardzo sprytne, bardzo solidne

Recenzja akcesoriów TYLT ? bardzo sprytne, bardzo solidne

0

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 2

 

TYLT to nowa marka na polskim rynku, która swoje korzenie ma w słonecznej Kalifornii. Akcesoria TYLT są zgodne z panująca od zawsze w Apple myślą ?think different?. Nieszablonowe myślenie przy projektowaniu kabli, ładowarek czy banków mocy tej marki widać już na pierwszy rzut oka. Firma ALSTOR udostępniła nam do testów trzy ciekawe produkty – TYLT Band, TYLT Syncable oraz TYLT Syncable-Duo.

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 4

Na rynku kabli i ładowarek samochodowych jest tak wielu producentów i produktów, że tak naprawdę, bardzo trudno jest wypozycjonować swój produkt i spowodować, aby był bardziej zauważalny niż inne. Kabel czy ładowarka samochodowa to niestety produkty tak oczywiste i proste, że trudno stworzyć coś ponad to, co oferuje konkurencja. Firmie TYLT jednak się to udało. Dobrym przykładem jest chociażby ładowarka samochodowa TYLT BAND.

 

Drugiej tak wykręconej, fantastycznie wyglądającej, kolorowej, a przy tym bardzo funkcjonalnej ładowarki samochodowej na rynku nie znajdziecie.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 2

Wszystkie produkty marki TYLT posiadają certyfikat MFI Apple, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne i bezproblemowe. Zasilacz samochodowy BAND na gniazdko zapalniczki wykonany jest z wysokiej jakości gumowanego silikonu.

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 1

Szeroka i gruba taśma zapewnia solidną pracę przez bardzo długi czas. Mając taką izolację, możemy być przekonani o tym, że raczej minie wiele lat zanim przewód zacznie pękać, tak jak te z zestawu od produktów Apple.

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 5

Sam wtyk, który umieszczamy w gnieździe zapalniczki jest niezwykle wąski, jak na to co oferuje konkurencja. W pierwszej chwili obawiałem się, że niestety wtyczka będzie samoczynnie wypadać z gniazda lub nie stykać zbyt dobrze. Nic bardziej mylnego. Solidne miedziane wypustki gwarantują stabilny uchwyt w gnieździe zapalniczniki. Minusem gniazda jest natomiast zalanie go w całości silikonową gumą, co uniemożliwia wymianę wbudowanego bezpiecznika, gdy ulegnie przepaleniu.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 7

Na poprawę humoru mogę jednak wskazać na bardzo dużą zaletę gniazda czyli wtyczka USB we wtyczce samochodowej zapalniczki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w tym samym czasie, z jednego złącza zapalniczki ładować iPhone’a i na przykład samochodową nawigację czy antyradar. Wystarczy wpiąć w gniazdo USB TYLT Band kabelek USB od drugiego urządzenia. Świetne rozwiązanie.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 9

Inny przykład wykorzystania wbudowanej wtyczki USB, to wpięcie? innego kabla USB Lightening, gdy ten wbudowany w TYLT jest dla nas za krótki.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 13

Ładowarka prawidłowo pracuje z iPhonem, telefon nie wyświetla żadnych komunikatów o nieoryginalnym akcesorium (dzięki certyfikatowi MFI) i dobrze pasuje do gniazda telefonu, które zabezpieczone jest dodatkowo etui JCPAL.

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 6

Innym wspomnianym produktem TYLT, który otrzymałem jest TYLT SYNCABLE-DUO. Niezwykle praktyczne rozwiązanie kabla do synchronizacji 2 w 1.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 16

Kabelki dostępne są w różnych kolorach, a ich największą zaletą jest doczepiona wtyczka Lightening do przewodu z wtyczką micro USB. Dzięki temu mając zajęte tylko jedne złącze USB w moim iMacu, mogę bez problemu i zaglądania za ekran komputera, podłączać urządzenia z gniazdem Lightening i microUSB.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 15

 

Oczywiście ten przewód również posiada certyfikat MFI, dzięki czemu korzystanie z niego jest bezpieczne i bezproblemowe.

Recenzja TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 18

Ostatni produkt to TYLR SYNCABLE. Od wyżej wspomnianego różni się tym, że jest to typowy przewód Lightnening dla produktów Apple, który może być stosowany jako alternatywa dla tego, który znajdziemy w kartoniku z telefonem czy tabletem.

Akcesoria TYLT BAND SYNCABLE-DUO w AppleMobile.pl 7

Kabelek ma 30 cm długości, jest wykonany z wysokiej jakości solidnego materiału i posiada certyfikat Apple.

kup ten produkt

Zalety:

  • Bardzo dobrze wykonane
  • Solidne, szerokie taśmy izolacji kabli
  • Niesamowity design i kolory
  • Certyfikat Apple
  • Przemyślane i praktyczne rozwiązania

 

Wady:

  • Brak możliwości wymiany bezpiecznika w zasilaczu BAND

 

Akcesoria dostarczyła firma ALSTOR

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *