Home Artykuły Jak przekierować połączenie z iPhone’a na Mac’a?
Jak przekierować połączenie z iPhone’a na Mac’a?

Jak przekierować połączenie z iPhone’a na Mac’a?

1

Od niedawna, bo od blisko tygodnia w masowym użytku znajduje się system iOS w wersji 11.2, który okazał się pechowy ze względu na błędy jakie mu doskwierały. Najgłośniejszym z nich, który odbił się szerokim echem w mediach był problem ochrzczony mianem „2 grudnia”, który w tytułowym dniu powodował samoczynny restart iPhone’a.

Z tego względu też Apple szybko wydało aktualizację eliminującą tą niedogodność, która pojawiła się na serwerach w dość nietypowym dla zwyczajów firmy terminie, bo w sobotę 2 grudnia w godzinach porannych czasu polskiego. Opis tej wersji systemu był bardzo skąpy i informował użytkownika jedynie o poprawkach związanych z błędami, stabilnością działania oraz zagadnieniami bezpieczeństwa.

Tymczasem okazuje się, że ta odsłona softu przynosi bardzo ciekawą funkcję przełączania rozmowy telefonicznej z iPhone’a na jabłkowy komputer. W tym poradniku pokażemy jak z opcji tej korzystać.

Jeśli zatem używacie już z systemu iOS 11.2 wystarczy po nawiązaniu połączenia z poziomu iPhone’a kliknąć w ikonę audio i z wyświetlanej listy wybrać odpowiednie urządzenie, którym w tym przypadku będzie nasz prywatny komputer. To wszystko.

Źródło i zdjęcie: Onetech

 

Jak przekierować połączenie z iPhone’a na Mac’a?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *