Problemy dotykające zegarek od Apple
0

Problemy dotykające zegarek od Apple

0

Śledząc doniesienia związane z inteligentnym zegarkiem od Apple można odnieść nieodparte wrażenie, iż jeśli gadżet ten pojawi się na rynku szybko znajdzie swoje miejsce na nadgarstkach wielu właścicieli iPhone’a.
Do tej pory przez sieć przewinęło się już multum plotek na jego temat oraz prób dość udanych wizualizacji.

Póki co jednak nie wiadomo, czy iWatch w ogóle trafi na sklepowe półki, a mogą wskazywać na to najnowsze informacje.
Produkt ma bowiem borykać się z dość poważnymi problemami natury technicznej całkowicie wykluczającymi go na chwilę obecną z produkcji.

Zagłostką dla inżynierów jest wciąż zbyt krótka żywotność baterii związana poniekąd z planowanym zastosowaniem technologii OLED w ekranach tego urządzenia.

Na przeszkodę trafiła także koperta jabłkowego zegarka, której konstrukcja musi być wysoce skomplikowana skoro utknęła już na etapie produkcji oraz wykończenia.

Taki obrót spawy wymaga zaprojektowania urządzenia niemal od podstaw, więc jeśli iWatch miałby zasilić ofertę sprzętową giganta z Cupertino, to trzeba będzie na niego poczekać znacznie dłużej aniżeli się spodziewano.

Na otarcie łez polecamy najświeższą grafikę Martina Hajka, która prezentuje koncept inteligentnego zegarka na nadgarstku. Daje to niesamowicie realistyczne wrażenie.

Źródło: MacRumors

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *