0

Prezes Swatch: ?iWatch z pewnością nie będzie rewolucją technologiczną?

0

iWatchChociaż społeczność internetowa z dużą niecierpliwością czeka na kolejne informacje dotyczące tworzonego przez Apple iWatcha, to prezes firmy Swatch jest niezwykle sceptyczny w swoich wypowiedziach odnośnie gadżetu.

Przedstawiciel jednej z najważniejszych marek zegarkowych na świecie twierdzi, że iWatch nie będzie na pewno rewolucją technologiczną, którą był na przykład iPhone, całkowicie zmieniający nasze spojrzenie na smartfony.

Swoją wypowiedź argumentuje między innymi zbyt małym rozmiarem wyświetlacza oraz pobudkami stricte estetycznymi. Jakby bowiem nie było, zegarki traktowane są jako część biżuterii, dobierane pod styl całego ubioru. Wykonany w jednym designie iWatch może nie przypaść więc do gustu sporej ilości konsumentów, szczególnie tym, którzy regularnie wymieniają swoje zegarki.

Chociaż prezes Swatcha z pewnością ma dużo do powiedzenia w tym temacie, to osobiście nie byłbym tak surowy dla projektu Apple. Sam pomysł jest bowiem naprawdę bardzo ciekawy, a możliwość nawigowania swoim smartfonem z poziomu zegarka, wydaje się być natomiast niezwykle wygodna. Jak na razie nad budową iWatcha pracuje około 100 designerów – mam więc nadzieję, że produkt ujrzy w końcu światło dzienne.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *